Bedava İnternet Paketi

Vodafone Red özel ZUBİZU indirim Kampanyası

21.01.2019
Vodafone Red özel ZUBİZU indirim Kampanyası

Vodafone Red’lilere özel ZUBİZU indirimlerine ek olarak seçkin restoranlarda geçerli ekstradan %5 indirim hakkı. Vodafone Red’liler araç kiralama ve buna benzer yaşantınızda ihtiyaç duyduğunuz bir çok yerde fırsatlardan yararlanıyor. Vodafone Red tarifesi satın aldığınızda Avantaj Cepte uygulaması ile indirim alabileceğiniz yerleri, kampanyaları takip edebiliyorsunuz.

Vodafone mevcut aboneleri bedava internet kategorisine giriş yaparak kendilerine özel en güncel hediye gb fırsatlarından yararlanabiliyor.

Vodafone Red ZUBİZU indirimi

Aktif Vodafone Red ve Red Business abonelerine özel mevcut ZUBIZU indirimine ek seçkin restoranlarda geçerli olan %5 indirim hakkı sizin. Kampanyadan yararlanmak için Avantaj Cepte uygulamasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayın ya da ZUBİZU yazıp 6666’ya kısa mesaj gönderin, Red müşterisi olduğunuzun bilgisi ZUBİZU ile paylaşılıp indiriminiz hesabınıza en kısa sürede otomatik olarak tanımlansın.

Otomatik tanımlamayı bekleyemem diyenler “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayıp aldığı şifreyi https://www.zubizu.com/referencecode adresindeki referans kodu bölümüne girerek kampanyadan hemen yararlanabilir. Bu işlem sayesinde ekstra %5 indiriminiz hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Geçerli Olduğu Restoranlar

Kampanyanın geçerli olduğu Restoranlar aşağıda listelenmiştir.

 1. BARBOUNİA İSTANBUL
 2. BAŞKÖŞE
 3. BORSA
 4. BUTCHA STEAKHOUSE
 5. CARL’S JR.
 6. DA MARİO
 7. DELİMONTİ
 8. ESCALE
 9. FERİYE PALACE
 10. GİNA
 11. GÜNAYDIN KASAP & STEAKHOUSE
 12. GÜNAYDIN KEBAP RESTAURANT
 13. GÜNAYDIN KÖFTE & DÖNER
 14. HUDSON İSTANBUL
 15. KEBAPÇI ETİLER
 16. KITCHENETTE
 17. KİLİMANJARO
 18. KİVA
 19. LACİVERT
 20. LOUİE İSTANBUL
 21. LA PETITE MAISON
 22. MARTİNEZ İSTANBUL
 23. MASA
 24. MEZZALUNA
 25. MONOCHROME
 26. NUSR-ET BURGER
 27. SAİT
 28. PARLE
 29. SCARLET
 30. SELE
 31. SERAFİNA
 32. SPAGO
 33. TAMİRANE
 34. VOGUE
 35. ZANZİBAR ZORLUZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap