Bedava İnternet Paketi

Vodafone Red Tarife Haftalık Ek 5 GB internet Paketi

Vodafone Red Tarife Haftalık Ek 5 GB internet Paketi

Vodafone Red Haftalık 5GB Internet paketi dahilinde 7 gün yurt içinde her yöne geçerli 5GB internet hakkı verilmektedir. Vodafone Red’liler interneti bittiğinde en çok bu ek paketten satın alıyorlar. 7 gün geçerli cepten internet paketini satın alarak fatura kesimine kadar daha rahat bir internet kullanımı yapabilirsiniz. Haftalık 5GB ek Internet paketinin ücreti KDV ve ÖİV dahil 25 TL’dir. Süresi alındığı gün itibariyle 7 gün geçerlidir. Ücret ve içerik herhangi bir kısıtlama olmadan ful olarak yüklenir. Paket fatura döneminden bağımsız alındıktan 7 gün sonra sonlanacaktır.

Hattınızda internet bittiğinde Vodafone Bedava internet kategorisine giriş yapıp aylık 2 GB’a kadar ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Red Haftalik 5GB Paketi

Paketin kullanım süresi onay SMS’inin ardından başlayacaktır. Faturalı olan Bireysel hat kullanan ve Esnaf tarifelerinde olmayan aboneler yararlanabilir.

Paket yenilenmez. Abonede Haftalık 5GB Internet var ise eş zamanlı aynı paketi satın alamaz. Haftalık 5 GB Internet Paketi yurt içinde geçerlidir.

Haftalık 5 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Ek internet paketini Vodafone Yanımda ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak alabilirsiniz. Ek paketi satın aldığınız taktirde çıkacak olan dönem faturanıza 25 TL Ek internet paketi ücreti yansıyacaktır. Fatura detaylarından da bu ücreti kontrol edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap