Bedava İnternet Paketi

Vodafone Red Tarife Paketi Fiyatları

Belki de Vodaofne’da en fazla kullanılan paketler arasında ilk olarak Red Tarifeleri geliyordur. Bunun nedeni ise internetinin yüksek oluşu, içerisinde Pass Paketlerinin bulunması ve tarife ile gelen ayrıcalıklar. Vodaofne Red’li olunca Müşteri Hizmetlerini aradığınızda size özel temsilciler tarafından karşılanıp sorununuz daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşuyor.

Vodafone’lu olduğunuz günden itibaren hediyeler ve fırsatlar hakkında en güncel bilgiler için Vodafone Bedava internet sayfasında yer alan kampanyalara bakıp katılmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Red Tarifeleri

Aşağıdaki fiyatlar yeni abone ve sadece tarifeye ait ücretlerdir. Vodafone paket fiyatlarını değiştirme hakkına sahip olduğundan geçiş yapmadan önce Müşteri Hizmetlerini arayıp ya da Cep Merkezi aracılığı ile güncel bilgiye ulaşmanız önerilir.

Vodafone Redli 7 GB Paketi: 7 GB internet, Her Yöne 1000 Dakika ve 250 Adet Sms Kontratsız 79 TL, Kontratlı 49 TL’dir.
Red’li 10 GB Tarifesi: 10 GB cepten internet, her yöne 1500 dakika ve 250 sms kontratlı fiyatı 59 TL, kontratsız f iyatı ise 89 TL’dir.
Redli 15 Tarifesi: 15 GB mobil internet, 1500 dakika her yöne, 250 sms ve Sosyal Pass Paketi aylık 79 TL’dir. Kontratsız kullanmak isterseniz paketin fiyatı 109 TL’dir.
Redli 15 Plus Paketi: İletişim Pass, Müzik Pass ve Sosyal Pass, 2000 dakika her yöne konuşma, 250 adet sms kontratlı fiyatı 95 TL – Kontratsız fiyatı 125 TL’dir.
Redli 20 Plus Tarifesi: İletişim Pass, Müzik Pass, Sosyal Pass ve Video Pass özellikleri bu tarifede. 3000 dakika, 250 adet sms ve 20 GB cepten internet kampanyalı fiyatı 125 TL, kontratsız fiyatı 155 TL’dir.

Yukarıdaki bütün tarifelerde Vodafone’lularla sınırsız konuşma özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca SMS haklarınızı MMS olarak’ta kullanabilirsiniz.

Red Tarife Avantajları

Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyip Bana Ne Var ve Avantaj Cepte menülerine giriş yaparak size özel hediyelerden, indirimlerden ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz.

Geçerli Havalimanlarında Hızlı geçiş Özelliği, Araç Kiralamada indirimi gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kış geldi Filmler Vizyona girdi Red Sinema kampanyasından yararlanmayı da unutmayın.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap