Bedava İnternet Paketi

Vodafone Redli 20 Plus Paketi – Youtube Bedava internet

21.10.2018
Vodafone Redli 20 Plus Paketi – Youtube Bedava internet

Vodafone Redli 20 Plus paketi, şuan en gözde tarifeler arasında yerini aldı. 20 GB internet paketi, Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma özelliği ile oldukça avantajlı. Ayrıca bu paketi satın alanlar 12 ay boyunca Video Pass paketine de ücretsiz sahip oluyor. Bütün bu özelliklerle beraber tarifenizde yer alan Vodafone Pass’ler ile en popüler uygulamaları kullanırken internetinizden yemez. Kampanyaya Redli 20 Plus tarifesi ile giriş yapan kullanıcılar; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 30 tarifesine geçiş yaptıklarında kampanyaları bozulamaz.

Vodafone faturalı ya da faturasız mobil hatlarınızda kullanabileceğiniz hediyeler için Vodafone Bedava internet Paketi sayfasını ziyaret edip size uygun kampanyalara katılabilirsiniz.

Vodafone Redli 20 Plus Tarifesi

Red Pass Video Paketi’nden Red 20 paketindeki aboneler 12 ay ücretsiz olarak internetinden yemeden yararlanabilir.  12 ay sonunda paket iptal edilmediği durumda ücretlenerek kullanılmaya devam edilebilir. Vodafone Red Video Pass paketi Youtube ve izlesene uygulamalarından video izlerken internetinizden düşmemesini sağlar.

Tarife İçeriği

İçerikAylık ücretiPaket Türü
20 GB internet, 3000 Dakika Her yöne konuşma, 250 adet sms. Vodafone ve Sabit Hatlarla sınırsız konuşma, 12 Ay bedava Video Pass paketi, Tarifenizde yer alan Vodafone Pass’ler ile en popüler uygulamalar internetinizden yemez.Yeni Aboneler için Kontratsız 155 TL, Kontratlı 125 TL.
Mevcut Aboneler için Kontratsız 155 TL, Kontratlı 135 TL.
Vodafone Faturalı Red Tarifesi

Paketinizde kalan haklarınızı sorgulamak için OZET, DK, SMS, INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Youtube Bedava internet Özelliği

Bu tarife ile Video Pass paketi 12 ay tarifene ek ücretsiz verilir. Bu paket ile Youtube uygulamasında yapacağın kullanımlar tarifenin internetinden yemez.

Vodafone Redli 20 Plus Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Yeni geçiş yapan ya da hat alan aboneler Cep Merkezi ya da Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak tarifeye geçiş yapabilirler.
  • Mevcut abonelerde yine aynı yolları izleyerek pakete geçiş yapabilir.
  • Kampanyalı şekilde faydalanmak isterseniz indirim alırsınız.
    Kampanya yapmadığınız taktirde tarifenin sabit ücreti olan 155 TL tarife ücreti ödersiniz.
  • Telsiz kullanım ücreti dahil değildir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap