Bedava İnternet Paketi

Vodafone Redli Yaza Özel 12+2 GB İnternetli Tarifeler!

Vodafone’nun yaza özel paket ve tarifeleri oldukça fazla rağbet görüyor. Bunların başında ” Red’li Yaz Video ” tarifesi ile ” Red’li Yaz Sosyal ” tarifeleri internetten yemeyen uygulama seçenekleri ile yazı sınırsız internetle geçirmenin keyfini sunuyor tüm Vodafone müşterilerine.

Tarifede daha bir çok fayda bulunuyor. Mesela sınırsız konuşma Vodafone’lular ve sabit hat yönlerine tarifenin bir artısı olarak karşımıza çıkıyor. Ve tabii ki 12 ay boyunca aylık 2 GB hediye toplamda 24 GB hediye internet tarifenin en cazip teklifi. Sadece yaza özel olması ve 12 ay boyunca hediyelerinin devam edecek olması Vodefone’nun bedava internet hediye etme noktasında kesenin ağzını ne kadar açtığının bir göstergesi diyebiliriz. İşte bu iki cazip yaza özel tarifelerin detayları:

Vodafone Red’li Yaz Video Tarifesi

Video tutkunları, dizi takipçileri ve youtube bağımlıları düşünülerek hazırlanmış bu tarife ile telefonunuzdan video izlerken “acaba kotamdan kaç GB düşer?” diye düşünmenize gerek kalmayacak. Çünkü en popüler video uygulamaları Vodafone Pass sayesinde internet kotanızdan yemiyor. Youtube ve İzlesene uygulamaları aracılığıyla istediğiniz kadar video izlerken içiniz rahat olsun! Serdar Ortaç’ın oynadığı reklamlarda bahsi geçen tarife olan Red’li Yaz Video tarifesi tam size göre!

Red’li Yaz Video Tarifesi 1500 DK her yöne konuşması ve 250 Her Yöne SMS artıları ile yazı tek tarife ve fatura ile ek paketlere ve masraflara ihtiyaç duymadan doya doya yaşamanızı sağlayacak! Şimdi diğer yaza özel tarifeyi inceleyelim.

Vodafone Red’li Yaz Sosyal Tarifesi

Sosyal Tarifenin olayı isminde geçtiği gibi sosyal medya uygulamarında internet kotanızın eksilmemesi. En çok tercih edilen tarifeler arasında yer almasının en temel sebebide bu. İnstagram’da Facebook’ta paylaşım yapmadan, hikaye ve durumları incelemeden duramayan sosyal medya tutkunları için sınırsız sosyal medya imkanı sunması.

12+2 GB internet hediyesi yani 12 ay boyunca her ay yüklenecek 2 GB hediye bu tarifede de geçerli. Konuşma ve SMS miktarları aynı video tarifesinde olduğu gibi 1500 DK her yöne ve 250 SMS her yöne.

Vodafone Yaza Özel Tarifelerinde fiyat ikisi içinde aylık 79 TL. Tabii kontratlı ücret 79 TL eğer taahhütsüz fiyat almak isterseniz aylık ödeyeceğiniz tutar 109 TL olacaktır.

Vodafone Yaz Tarifelerine Nasıl Geçerim?


Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezi, SMS, IVR, Vodafone Yanımda kanalları aracılığıyla size en uygun olan Vodafone Red’li Yaz Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz!


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap