Bedava İnternet Paketi

Vodafone Saçma Güzel 4 Tarifesi – Whatsapp Bedava internet

15.10.2018
Vodafone Saçma Güzel 4 Tarifesi – Whatsapp Bedava internet

Vodafone Saçma Güzel 4 tarifesine gelenler Whatsapp kullanırken kotasından yemiyor. Whatsapp günümüzde en çok kullanılan mobil uygulamalar arasında birinci sırada. Bunu sırasıyla instagram, facebook ve twitter gibi uygulamalar izliyor. Vodafone daha öncesinde çıkardığı Pass paketleriyle de bu tür uygulamalarda geçerli sınırsız internet hizmetini müşterilerine sunmuştu. Bu kampanya ile Saçma Güzel tarifesine gelenler Whatsapptan yapacakları mesajlaşma, dosya gönderimi gibi işlemlerde internetlerinden gitmeyecek. Fakat yapacakları görüntülü ya da sesli görüşmeler mevcut tarife internetinden tüketecektir.

Saçma Güzel tarifeleri ile kullanabileceğiniz hediye GB kampanyalarını Vodafone Bedava internet başlığı altında bulabilirsiniz.

İçindekiler

Vodafone Saçma Güzel 4 Tarifesi

Tarife içerisinde 4 GB internet, her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika konuşma hakkı bulunuyor. Paket içerisinde 100 adet SMS hakkı bulunuyor, böylece anlıyoruz ki sms hakkı düşürülmüş ve Whatsapp özelliği eklenmiş gibi görünmekte.

Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma ya da yeni hat alımı ile Vodafone’a geçen bireysel faturasız aboneler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de faydalanmak mümkündür.

Vodafone Saçma Güzel 4 Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Yeni hat alımı ya da hat taşıma yoluyla yapıldığından dolayı pakete geçişi, belirtilen işlemleri yaparken yetkililere söylemeniz yeterlidir.
  • Hattınız taşındığında otomatik olarak seçtiğiniz paket ile aktif hale gelecektir.
  • İsterseniz, hat taşıması yapıldıktan sonra Müşteri Hizmetlerini arayarak pakete geçebilirsiniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap