Bedava İnternet Paketi

Vodafone Saçma Güzel Faturasız İnternet Paketleri

18.02.2019
Vodafone Saçma Güzel Faturasız İnternet Paketleri

Vodafone Freezone Saçma Güzel tarifeleri benzersiz avantajları ile rakiplerinin çok ötesinde internet deneyimlerini müşterilerine yaşatmaya devam ediyor. Vodafone Bedava İnternet Paketleri bol GB’ lı tarifelerinin yanında seçeceğiniz uygulamalarda kotadan tüketmeden sınırsız internetin rahatlığına adım atıyorsunuz Saçma Güzel kampanyası sayesinde.

Saçma Güzel faturalı tarifeleri daha önceki yazılarımızda tanıtmıştık. Bu sefer Saçma güzel Faturasız İnternet Paketleri inceleyeceğiz. Sizde Vodafone’nin avantajlarından yararlanmak isterseniz Saçma Güzel tarifelere bir an önce geçmelisiniz. Tabi ki Vodafone Yanımda Uygulaması ile. İşte Avantajlı Faturasız Saçma Güzel Tarifeler!

Saçma Güzel 6 Vodafone Faturasız İnternet Paketi

3 GB’ı seçeceğiniz paketten olmak üzere toplamda 6 GB internet Saçma Güzel 6′ paketinde sizi bekliyor. Whatsapp diğer tüm saçma güzel paketlerinde olduğu gibi bunda da sınırsız. Sesli ve görüntülü aramalarda değil sadece mesajlaşmalarda sınırsız whatsapp kullanabiliyorsunuz. Yine de dışarıya çıktığınızda whatsapp kapatmadan gönlünüzce gezmenin keyfi tabi ki Vodafone’ da!

Saçma Güzel 6 Faturasız Tarife: 6 GB internet, 750 DK konuşma ve 250 SMS aylık sadece : 28 TL

Saçma Güzel 8 Vodafone Faturasız İnternet Paketi

Bu tarifenin 6. tarifeden fiyat farkı sadece 4TL. Evet 4 TL fazla ödeyerek 8 GB interneti dilediğiniz gibi yanınızda taşıyabilirsiniz. Vodafone faturasız en uygun paketler arasında sayabileceğimiz Saçma Güzel 8 Faturasız İnternet Paketi aylık sadece 32 TL ücretle sınırsız whatsapp’la beraber seçeceğiniz instagram, video veya müzik paketinide cebinize hediye ediyor. Özetle bakacak olursak paketin avantajları şu şekilde:

Saçma Güzel 8 Faturasız Tarife: 8 GB internet, 750 DK konuşma ve 250 SMS aylık sadece : 32TL

Saçma Güzel 14 Vodafone Faturasız İnternet Paketi

“Ben internetsiz yapamam, dilediğim gibi video, müzik ve instagram kullanmazsam kafayı yerim” diyen mobil internet tutkunu gençler için ( gençler diyoruz çünkü bu paketler 26 yaşını geçmeyenler için) kotayı biraz yükselten Vodafone, Saçma Güzel 14 Paketi ile 7 GB’ı seçeceğin paketten bedava internet olmak üzere toplamda 14 GB interneti özgürce kullanımınıza sunuyor. Whatsapp’ı saymaya gerek bile duymuyorum çünkü Vodafone dünyasında bunlar sıradan avantajlar.

Saçma Güzel 14 Faturasız Tarife: 8 GB internet, 750 DK konuşma ve 250 SMS aylık sadece : 43TL

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi Nasıl Kullanılır?

Seçeceğin Saçma Güzel Faturasız Tarifeler arasından herhangi birinin aktivasyonunu tamamladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasının ‘Ek Paketler’ bölümünden paket seçimini yapmanız gerekiyor.

  • İnstagram Paketi: Tarifene tanımlı kotan kadar ek internetini instagram uygulamasına özel kafana göre kullanabilirsiniz.
  • Müzik Paketi: Bu paketi seçmeniz durumunda internet kotan (GB) kadar ek internetini Spotify, Power App, Karanaval ve Fenomen uygulamalarında dilediğin gibi kullanabileceksiniz.
  • Gamer Video Paketi: Youtube ve PlayZ uygulamalarında dilediğiniz gibi video surf yapmaya ne dersiniz? Eğer aşırı instagram tutkunu değilseniz Bu paketi seçmenizi tavsiye ederiz çünkü video uygulamarında müzik dinleme keyfinide yaşayabiliyorsunuz zaten:)

Saçma Güzel Faturasız Tarifeler’in Detayları

  • Saçma Güzel Faturasız Tarifeler 7-26 yaş arasındaki numara taşıma, yeni hat alımı ile gelen ve mevcut bireysel faturasız ablonelikler için geçerlidir.
  • Tarifelerin içerisinde yer alan ve internet kotasından yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.
  • WhatsApp Sesli ve Görüntülü Arama hizmetleri bu hakka dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı bedava whatsapp hakkı içerisinde yer alır! (müthiş avantaj)
  • Tarifeler 12 ay boyunca geçerlidir. Yapılan taahhüt 12 ay üzerinden olup devamında her ay tarifenizi yenileyebilir ve kullanıma devam edebilirsiniz.
  • Tarife kapsamında verilen ücretsiz internet paketleri 30 gün süresince geçerlidir. Bir sonraki aya devretmez!
  • Aboneler tarife değiştirmesi durumunda geçerli internet ve dakikalarını ay sonuna kadar kullanabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap