Bedava İnternet Paketi

Vodafone Saçma Güzel Online L Tarifesi – 20 GB internet

24.10.2018
Vodafone Saçma Güzel Online L Tarifesi – 20 GB internet

Vodafone FreeZone Saçma Güzel Online L Paketi, 10 + 10 gb internet, 1000 dakika hakkı ile doya doya paketinizi kullanın. Saçma Güzel Online Tarifeler sadece dijitale özel. Yani sadece internetten satın alabilirsiniz. Öyle mağazaya gidip paketi satın alayım gibi bir durum söz konusu değil. Hat taşıma ya da yeni hat alımlarında kapına kadar Vodafone gelir. Bu tarifelerin içeriğini istediğin gibi oluşturup, ayda bir defa değiştirebiliyorsun. Örneğin bir ay Müzik paketi, sonraki ay Gamer Video, diğer ayda da Instagram Paketi’ni seçebilirsiniz.

“Vodafone’a geçtim, tarifemi seçtim, daha da değiştiremem” gibi bir durum da yok. Online Tarifeler seni zorlamaz, sıkmaz, taahhüt istemez. Ne zaman istersen o zaman değiştirebilirsin.

Vodafone hattınızda kullanabileceğiniz Mobil Cepten internet kampanyaları için Vodafone Bedava internet sayfasına bakın, burada size özel operatör fırsatları mevcut.

Vodafone Saçma Güzel Online L Paketi

Bir de küçük not, Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahil değil fakat dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarının hepsi dahil.

Vodafone Saçma Güzel Online L Tarife içeriği

Tarifede bulunan 20 GB internetin 10 GB’ı Instagram, Gamer Video Paketi ya da Müzik paketi olarak seçeceğin pakete dahil uygulamalarda geçerlidir.

Vodafone Saçma Güzel Online L Tarifesi
Hangi Paket?Saçma Güzel Online L
Ne Alırım?10+10 GB + 1000 dakika
Fiyatı ?59 TL / Ay
Nasıl yapılır?Yanımda uygulamasından
satın alabilirsiniz.

Bu tarifeyi sadece FreeZone’lu aboneler satın alabilmektedir. FreeZone’lu olmak için 26 yaş ve altında olmanız gerekir. Eğer 26 yaştan büyükseniz, kullanıcı tanımı yaparak yine bu pakete geçiş yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tong Yabgu dedi ki:

    Saçma güzel L paketine Türk Telekom Hattından Geçiş Yaptım 4 fatura Dönemini Ödedim Şimdi 5 fatura Dönemindeyim. Şimdi Türk Telekom Hatına Taşımak İstiyorum Numarımı. Bunu Gerçekleştirebilmiyim Ve Buna Cezai Ücret Ödermiyim.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap