Bedava İnternet Paketi

Vodafone Salla Dolsun 10 GB Bedava İnternet Paketi

22.01.2017
Vodafone Salla Dolsun 10 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone yine gençlere yönelik kampanyası ile bütün gözleri üzerine çekti. Yeni yıl ile beraber Vodafone’da müşteri sayısını çoğaltmak ve mevcut müşterilerini elinde tutmak için bir çok kampanya yapmakta. Bunlar arasında en çok ilgi görüleni ise Vodafone Salla Dolsun Kampanyası oldu. Bu kampanya ile internet sıkıntınız büyük ölçüde hatta tamamen ortadan kalkacak. Ayrıca her doldurduğunuzda üstüne 1 GB, 2 GB veya 10 GB FreeZone  bedava internet kazanma fırsatıyla internetini doldur ve TAŞIR! Vodafone FreeZone’lular internetleri bittiğinde telefonunu sallıyor, ve tarifesindeki interneti tekrardan dolduruyor, üstüne üstlük bu yetmezmiş gibi herhangi bir ücret kesilmeden sürpriz hediye internetler kazanıyor.

Vodafone FreeZone Nedir ?

Vodafone Freezone gençler için oluşturulmuş bir gençlik klübüdür. Bu klübe katılmak için 7 yaş üstü ve 25 yaş altı aralığında olmanız gerekiyor. Mevcutta en fazla heryöne sms hakkı veren tarifeler Freezone tarifeleridir. Ayrıca fiyat bakımından da öğrenci ve gençler düşünülerek tarifeler çıkarıldığından fiyat bakımından da oldukça uygun tarife fiyatlarına sahiptir. İnternet paketleri olarak da daha avantajlı kullanımlar için sizlerde FreeZone’a geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone Salla Dolsun Kampanyası Nedir ?

Vodafone, Salla Dolsun kampanyası ile müşterilerinin ne kadar fazla internet tükettiğini ve internet ihtiyacı duyduğunu anlamış olacak ki buna yönelik bir kampanya oluşturmuş durumda. Bu kampanya hem faturalı hemde faturasız aboneler için geçerli olacak bir kampanyadır. Ve kampanyanın asıl amacı tarife içeriğindeki internet bittikten sonra tek bir hareket ile tarife internetini tekrardan doldurmak, ve bu işlem yapıldığında alınan ek paket dışında ek bir ücret yansıtılmadan verilen hediyeler ile müşterilerin kullanımını daha kolay hale getirmek.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarifeler & Paketler ;

  • FATURALI ESNEK MİNİ TARİFE  ₺25 tl karşılığında sahip olursunuz.
  • FATURALI ESNEK MİDİ TARİFE  ₺29 fiyatıyla bir çok kişi tarafından ilgi gördü.
  • FATURALI ESNEK MAKSİ TARİFE  ₺35 ben fazla internet kullanırım diyenler için önerilir.
  • FATURALI ESNEK EKSTRA TARİFE ₺45 video izlemeyi seven ve sosyal medya tutkunları için oldukça faydalı bir tarife.
  • FATURASIZ ESNEK MİNİ TARİFE ₺22 fazla kullanmıyorum, faturasız hat kullanmak daha mantıklı diyenler için uygun bir tarife.
  • FATURASIZ ESNEK MİDİ TARİFE ₺27 orta halli bir internet kullanıyorum israfa gerek yok diyen müşteriler için.
  • FATURASIZ ESNEK MAKSİ TARİFE ₺32 hem faturasız hat hemde bol internet kullanmak isteyen abonelere özel paket.

Vodafone Salla Dolsun Taşsın kampanyası ile alakalı detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Vodafone FreeZone’lu olmak için Vodafone resmi sayfasından başvuru yapabilir cep merkezlerine uğrayabilirsiniz. Buna benzer kampanyalara sürekli gereksinim duyan aboneleri de unutmadık tabi ki. Eğer daha fazla kampanya bilgisi istiyorsanız hemen Vodafone Bedava İnternet Paketi isimli güncel sayfamızı ziyaret edip en yeni hediyelerden ücretsiz olarak ilk siz faydalanın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap