Bedava İnternet Paketi

Vodafone Sevgililer Günü Bedava internet 2018 Kampanyası

31.01.2018

Vodafone 2018 Sevgililer Günü Bedava internet Kampanyası ile kullanabileceğiniz hediye internet paketleri kazanma fırsatı.

Vodafone Sevgililer Günü Bedava internet 2018 Kampanyası

Vodafone, 2018 Sevgililer Günü 14 Şubat gününde kullanabileceğiniz hediye internet paketleri ile gününüzü güzel geçirin. Bu hediyeler sadece sevgilisi olanlar için değil, kampanyadan doğal olarak herkes faydalanabiliyor. Daha öncesinde Vodafone tarafından 14 Şubat Sevgililer gününe özel bazı kampanyalar yapılmıştı. Bu kampanyalar ile beraber, bedava dakika, sms ve internet müşterilere hediye edilmişti. 2018 yılında ise sevgililer gününde kullanabileceğiniz birden fazla kampanya bulunmakta. Sevgililer günü her yıl Şubat ayının 14’ünde bir çok sevgili tarafından hediyeleşerek kutlanmakta. Vodafone’da kullanıcıları da bu yıl 14 Şubatı hediye internetleri ile kullanabilirler. Şuana kadar paylaşılan toplamda 10 GB‘dan fazla hediye veren kampanyaları Vodafone Bedava internet isimli sayfada bulabilirsiniz. Bu zamana kadar paylaşılmış olan bir çok kampanya burada yer almakta.

Vodafone Sevgililer Günü Kampanyası

14 Şubat Vodafone Kampanyası olarak güncel bir açıklama bulunmuyor. Avantaj Cepte ve Vodafone Yanımda uygulamalarını yükleyip buradan size özel kampanyalar ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Şuan açıklanan hediye olmadığından yine 14 Şubat 2018 tarihinde kullanabileceğiniz bazı kampanyalar bulunmakta. Bu kampanyaları Faturalı ve Faturasız hat sahipleri belirtildiği gibi yaptığı taktirde ücretsiz bir şekilde kullanabilir.

Vodafone Sevgililer Günü Hediye Çarkı Kampanyası

Son 30 gün içerisinde 25 TL ve üzeri bir yükleme yaptıysanız, Yanımda uygulamasını cihazınıza yükleyip, bana ne var menüsüne giriş yaparak çarkı çevirdiğinizde bedava internet kazanabilirsiniz. Şuana kadar bu kampanyayı bir kaç cihazda denedik, genelde 24 saat geçerli 1 GB bedava internet verilmekte.  Kampanya belirttiğimiz gibi sevgililer gününe özel değil, hali hazırda bulunan bir fırsattır. Fakat siz bunu 14 şubatta kullanıp bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Masterpass Sevgililer günü Bedava internet

Masterpass’a kayıt olarak ilk defa Vodafone yanımda uygulamasından yükleme yapanlar 2 GB bedava internet hakkına sahip olurlar. Ayrıca bir çok defa karşılaşmışsınızdır, Vodafone Yanımda uygulamasından yükleme yaptığınızda 24 saat geçerli 2 GB bedava internet’te verilmekte.

Vodafone internet Avcıları ile Sevgililer Gününde Hediye internet

FreeZone’lular internet avcıları uygulamasını ilk çıktığı günden bugüne kullanmakta. Eğer sizde FreeZone’lu bir aboneyseniz. Bu uygulamayı cihazınıza yükleyip oyun oynayarak hem sevgililer gününde hemde ilerleyen süreçte bedava internet alabilirsiniz. Hediye internetin yanında indirimli paketleri de dilerseniz buradan satın alabilirsiniz. Oyunu oynayıp BiT avlayarak minimum 300 bit karşılığında 1 GB hediye interneti alabiliyorsunuz.

Belirtildiği gibi şuan resmi sayfada bir açıklama bulunmadığından mevcut kampanyaları kullanabilirsiniz. Sevgililer gününe özel bir kampanya bilgisi paylaşıldığında, buradan sizlere duyurulacak. Yukarıdaki kampanyaları sevgililer gününde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize bu kampanyalar hakkında bilgi vermek için alt kısımdaki Facebook’ta Paylaş butonunu kullanmanız yeterli olacaktır. Vodafone Bedava internet kategorisine giriş yapın ve güncel fırsatlara göz atın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap