Bedava İnternet Paketi

Vodafone Sınırsız Ev İnterneti – Memnuniyet Dönemi!

04.02.2019
Vodafone Sınırsız Ev İnterneti – Memnuniyet Dönemi!

Evinin kapısını Vodafone Evde İnternet’e açan müşteriler memnun kalıyorlar. Çünkü Vodafone Evde Sınırsız İnternet uygun fiyatı ile öne çıkıyor. Sınırsız internet hizmetleri arasında gerek kurulum gerek teknik servis ve tabi ki fiyat açısından rakiplerine fark atmayı başaran Vodafone bedava internet hediyeleri ile de müşterilerini memnun etmeyi başarmış durumda.

Vodafone Evde Sınırsız İnternet Fiyatı Ayda Sadece: 59,90 TL!

Vodafone özellikle müşteri hizmetleri konusunda Evde İnternet müşterilerine “Memnuniyet Dönemi” sloganı ile memnuniyet garantisi veriyor. 2 gün içerisinde kurulum, hızlı arıza çözümü, sabit fiyat garantisi ve fiber hızında internet keyfini yaşamak için Vodafone Evde İnternet paketi denenmeye değer bir izlenim sunuyor.

Vodafone Evde Sınırsız İnternet Kampanyası Detayları

  • Bireysel yeni müşteriler evde sınırsız internet kampanyasından 31.03.2019 tarihine kadar faydalanabilirler.
  • Siparişin onaylanmasını takip eden 2 iş günü içerisinde kurulum gerçekleştirilir. (Cumartesi ve Pazar günleri iş günü kapsamında sayılmamaktadır.
  • Müşteri beyanı ile alınan “Her An İnternete Bağlı Kal” hizmetinden Vodafone Faturalı Mobil kullanıcıları da faydalanabilirler.
  • Evde İnternet aboneleri sonraki aya devredilmeyen 4 GB interneti ayda 4 defa kullanabilirler.
  • Vodafone Fiber İnternet Hızı %93 Performans göstermektedir. m
  • Vodafone Mobil Faturalı müşteriler için geçerli olan Evde Sınırsız İnternet hizmetinin fiyatı ilk 6 ay için ayda 59.90 TL olarak belirlenmiştir. Sonraki aylarda ücretlendirme 74.90 TL üzerinden devam edecektir.
  • Adil Kullanım Noktası yoktur. Yani herhangi bir GB aşımı sonrası hız düşmesi yaşamazsınız.
  • Modem ücreti ayrıca alınır.
  • Vodafone kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone Evde Sınırsız İnternet Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone İletişim Merkezleri aracılığı ile veya Vodafone müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Vodafone resmi internet sitesinden Evde İnternet&TV + Fiber&ADSL + Fiber Tarifeleri yolunu izleyerek ilgili buton aracılığı ile karşınıza çıkacak formu doldurarak ta başvuru yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap