Bedava İnternet Paketi

Vodafone Sokakta 20 GB Bedava internet Topla

16.12.2018
Vodafone Sokakta 20 GB Bedava internet Topla

Vodafone abonelerinin yararlanabileceği bir bedava internet kampanyasıdır. Vodafone Internet Avcıları oyununu hemen cep telefonuna yükle, sokaklardaki bitleri avlamaya hemen başla. Vodafone FreeZone’lular avladığı bitleri anında hediye internet paketine ya da indirimli internet paketine çevirebiliyorlar. Toplamda ayda 20 GB‘a kadar ücretsiz internet kullanma şansını kaçırmayın. İnternet Avcıları Oyunu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin 26 yaş sınırının altındaki abonelerine özel hazırlamış olduğu bir uygulamadır.

Avantajlı paketlerden faydalanarak hediye GB sahibi olmak için Vodafone Bedava internet başlığındaki kampanyaları ziyaret edin.

Vodafone 20 GB Kullanım Koşulları

Internet Avcıları kullanıcısı: Servis’e kayıtlı bireysel ya da kurumsal aktif Vodafone hat sahipleri olan Vodafone aboneleridir. Aktif müşterilik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Internet Avcıları oyununu kullananlar Vodafone’un kullanım koşulları ve şartlarını da kabul etmiş sayarlar. Uygulamada Vodafone aboneleri için 1 günde toplanabilecek maksimum bit sayısı limitlidir. Bu limit 2000 adettir bit’tir. 2000 bit limitine ulaşan oyuncular uygulamayı reinstall etmesi halinde bit avlamaya devam eder, fakat avladığı bitler hesabına yüklenmez.

Hediyeler Ay İçinde Kaç Defa Alınabilir ?

Oyun oynayarak 1 ay içinde en fazla ne kadar hediye internet kazanabilirim?

  • 1 saatlik 1 gb ücretsiz internet paketini ayda en fazla 15 defa alabilirsiniz.
  • 6 saatlik 1 gb ücretsiz internet paketini ayda 4 kez alabilirsiniz.
  • 1 günlük 1 gb ücretsiz internet paketini ise ayda sadece 1 defa alabilirsiniz.
  • Bu sayede Toplamda ay içinde 20 GB ücretsiz internet kullanmış olursunuz.
Vodafone Hediye 20 GB
Vodafone ücretsiz internet

Oyun Oynarken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Oyunu oynayabilmek için ve bitlerin hesaba yüklenebilmesi için kullanıcı mutlaka ayarlarda veri paylaşım iznini aktif hale getirmelidir. Aynı zaman uygulamanın lokasyon erişimine yani konum iznine de mutlaka izin verilmelidir.

Ayda 20 GB Hediye İnternet Alabileceğiniz Uygulama

Uygulamayı telefonunuzun markasına göre Google Play ya da App Storeinternet Avcıları” yazıp aratarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

  • Telefonunuza yükledikten sonra Telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak Oynamaya ve internet kazanmaya başlayabilirsiniz.
  • BiT toplayıp, uygulama içindeki Mağaza bölümünden hediye GBZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap