Bedava İnternet Paketi

Vodafone Sosyal Pass Sınırsız instagram – Facebook ve Twitter internet Paketi

07.10.2018

Vodafone FreeZone Sosyal Pass Paketi, instagram Facebook ve Twitter ek internet paketi nasıl yapılır ve nasıl iptal edilir ? Vodafone Sosyal Pass paketi fiyatı nedir ? aklına takılan herşeyin cevabı tam olarak burada.

Vodafone Sosyal Pass Sınırsız instagram – Facebook ve Twitter internet Paketi

Vodafone Sosyal Pass ile Sınırsız internetin tadını çıkarın. Günümüzde en çok kullanılan Sosyal Medya platformlarında yani İnstagram, Facebook ve Twitter’da geçerli sınırsız internet paketi ile doya doya internet kullanın. Faturalı ve faturasız müşterilerin hizmetine açık olan bu ek internet paketi sadece belirtilen uygulamalarda geçerlidir. Chrome gibi tarayıcılardan  belirtilen Web sitelere giriş yaptığınızda bu paketten kullanılmaz. Aşım yapmamak ya da tarife internetinden tüketmemek için Uygulamalardan giriş yapmaya özen gösterin.

Vodafone’da ek pakete değil hediye internete ihtiyacı olanlar Vodafone Bedava internet sayfasına giriş yapıp, en yeni kampanyalar hakkında bilgi alabilir.

Vodafone Sosyal Pass Paketi

İnstagram günümüzde en çok kullanılan Sosyal Medya uygulamalarından biri, bunu Facebook ve ardından Twitter takip ediyor. Vodafone Pass Youtube ve izlesene uygulamalarında geçerli bir paketti de bu ek paketler ile beraber çıkarttı. Video paketi de en az Sosyal Pass paketi kadar ilgi duyulup kullanıldı.

Vodafone Sosyal Pass Paketi Facebook, Twitter ve Instagram uygulamalarının tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu uygulamalar dışında sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapacağınız internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Vodafone Sosyal Pass Paketi Fiyatı

Faturasızlar için haftalık paket fiyatı; 7 TL’dir, aylık fiyatı ise 18 TL olarak ücretlendirilir.
Vodafone faturalı bireysel hat müşterileri için paketin haftalık fiyatı 8 TL, aylık fiyatı ise 20 TL’dir.

Vodafone Sosyal Pass Facebook, İnstagram, Twitter Paketi Nasıl Yapılır ?

Faturasız Hatlar için;

  • HAFTALIK SOSYAL yazıp 7000’a sms göndererek paketi haftalık olarak satın alabilirsiniz.
  • Pass Sosyal yazıp 7000’a sms gönderip ek paketi aylık olarak satın alabilirsiniz.

Faturalılar için;

  • HPASS yaz 7000’a gönder, haftalık sosyal paketi al.
  • SPASS yazıp 7000’a sms göndererek aylık paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone Sosyal Pass Paketi Nasıl İptal Edilir ?

  • Vodafone Yanımda uygulamasından ek paketlerim menüsüne giriş yaparak satın aldığınız paketi iptal edebilirsiniz.
  • Müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunup paketin iptalini sağlayabilirsin.

Sosyal Pass paketi tekrar eden bir paket olduğundan sadece bir süre kullanmayı düşünüyorsanız, satın aldıktan sonra paketi iptal etmeniz gerekmektedir. Paketi iptal etmediğiniz taktirde ek paket her yenilenme döneminde otomatik olarak hattınıza tanımlanır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap