Bedava İnternet Paketi

Vodafone TV Full Paketi ilk Ay Bedava Sınırsız internet

03.11.2018
Vodafone TV Full Paketi ilk Ay Bedava Sınırsız internet

Vodafone Tv, Full paket ile tüm aileye uygun yüzlerce içerik internetinizden yemeden kullanabilirsiniz. En popüler Tv kanallarını izleyebileceğiniz Vodafone TV uygulaması ilk çıktığı zamanlar 5 TL karşılığında sınırsız internetli kullanılabiliyordu. Fakat son güncellemeler ile TV paketi 3’e ayrıldı. Servisten ilk defa abonelik alan aboneler ilk 1 ay boyunca servisi ücretsiz olarak kullanırlar. 1 aylık deneme süreniz abonelik paketinizi seçmenizle birlikte başlayacaktır. Bu sürenin ardından servisi iptal etmemeniz durumunda, abonelik paketiniz ücretli olarak devam edecektir. Paketin aylık fiyatı 9.90 TL‘dir. İlk defa satın alanlar ilk ay ücretsiz kullanım yapabilir. Paketi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

TV paketi dışında kullanabileceğiniz hediye data paketleri için  10 Vodafone Bedava internet sayfasında bulunan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Tv uygulaması ile en popüler Tv kanallarını ücretsiz olarak paketiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Paketin sınırsız versiyonunu kullanmak sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Diğer TV paketlerinin tanıtımını da sayfamızda bulabilirsiniz.

Vodafone TV Full Paket

İlk defa satın alanlar için ilk ay bedava faydalanabiliyorsunuz. Vodafone TV Full Paket müşterisiyseniz servise Vodafone mobil internet üzerinden bağlanmanız durumunda, servisi kullanırken internet bağlantı ücreti ödemezsiniz ya da varsa mevcut internet paketinizi servis kullanımınız için kullanılmaz. Fakat servis içinde bulunan sosyal medya paylaşım butonları üzerinden yapacağınız erişimler internet paketinizin kotasından düşebilir veya tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilirsiniz.

Full Paket’i satın aldığınızda 9,9TL karşılığında her ay kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Vodafone yanımda ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.

Vodafone Tv Full Paket Nasıl Yapılır ?

  • Mobil internetinizden yemez.
  • Tv dahilinde Yüzlerce seç-izle film, çizgi film ve belgesel içeriği.
  • Hiç bir taahhüt olmadan istediğiniz zaman paket aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.
  • Paketi satın almak için Vodafone Tv uygulamasını yükleyip kayıt olmanız ardından aboneliğinizi başlatmanız gerekmektedir.
  • Paketi iptal etmek için IPTAL TV FULL yazıp 7000‘e gönderin.
  • Ücret ödemeden kullanabileceğiniz hediyeler için Vodafone Bedava internet sayfasında yer alan fırsatlara bakabilirsiniz.

Uygulamayı Google Play ya da App Store’dan telefonunuza uygulamayı ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Servisin görüntü kalitesi internetinizin hızına göre otomatik olarak ayarlanır.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap