Bedava İnternet Paketi

Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet Paketi

Vodafone 2019 yılı internet paketleri arasında en dikkat çekici paketlerden bir tanesi Uyumlu 5 Tarifesi! “Siz tarifenize değil tarifeniz size uysun!” sloganı ile müşterilerine sunduğu uyumlu tarifeler neticesinde oldukça olumlu tepkiler alan Vodafone, tarifelerinin birbirinden cazip özelliklerini geliştirmeye devam ediyor!

Vodafone uyumlu 5 tarifesinde diğer bir çok Vodafone internet kampanyası baz alınarak akıllı devretme özelliği ön plana çıkarılmış. Bu sayede kullanmadığınız dakika, internet ve SMS bir sonraki aya devrediyor ve karlı çıkan siz oluyorsunuz.

Vodafone “Uyumlu 5” Tarifesi Detayları

  • Uyumlu 5 tarifesi bireysel faturalı Vodafone kullanıcıları için hazırlanmıştır.
  • Bu tarifenin kontratsız kullanım ücreti aylık 55 TL’ dir.
  • Uyumlu 5 tarifesi yurt içinde geçerlidir.
  • Tarife dahilinde mevcut dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır. Yani önce devredilen kullanılır, bittiğinde yeni ayın tarifesi devreye girer!
  • Uyumlu 5 aboneleri devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından öğrenebilirler!
  • Tarife dahilinde verilen SMS, dakika ve internetin bitmesi durumunda; SMS’lerin her biri 40,75 KR, aramalar 50,75KR/DK, internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilir!
  • Tarife dahilinde verilen kullanım hakları sona erdiğinde aboneler SMS aracılığı ile bilgilendirilirler.
  • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konusma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paketler aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler bu paketleri (ayrı ayrı) iptal edebilir.
  • Uyumlu 5 tarifesindeki aboneler Durma özelliğinden faydalanabilir.
  • Yurt dışı aramalar standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

Vodafone “Her ay 1 GB” Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone “uyumlu tarifeler” abonesi olmayı tercih eden tüm müşterileri için 12 ay boyunca ayda 1 GB bedava internet hediye ediyor. Sizde Vodafone bedava internet paketi kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız hemen uyumlu tarifeler arasından size en uyumlu olana geçebilirsiniz.
Bu bedava internet kampanyasından, son 30 günde numara taşımayla, yeni Vodafone hat alarak ya da faturasız Vodafone hattan faturalı Vodafone hatta geçiş yapanlar ve bu tarifelerden herhangi birinde 12 ay kalma sözü verenler faydalanabilir!

Vodafone Uyumlu 5 Tarifesine Nasıl Başvurabilirim?

Numara taşıyarak veya yeni hat satın alarak “Vodafone Uyumlu 5” tarifesine geçmek isteyenler, Vodafone Cep Merkezleri’ne bizzat başvurabilirler. Ayrıca Vodafone resmi internet sitesinden: Tarifeler+Uyumlu Tarifeler sayfasına gelerek “Uyumlu 5” tarifesinin altında yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayarak ta başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vodafone’ a başka operatörlerden geçen tüm aboneler gibi bu tarifeye geçmek isteyenlere de ilk 3 ay boyunca ayda 2 GB bedava internet hediye olduğunu unutmayın!


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap