Bedava İnternet Paketi

Vodafone Uyumlu Tarife Koruma Özelliği 1 GB 5 TL

12.09.2018
Vodafone Uyumlu Tarife Koruma Özelliği 1 GB 5 TL

Vodafone uyumlu tarife koruma özelliği ile artık +5 TL ödeyip  1 GB internet, 100 dakika ve 100 adet sms otomatik olarak hattınıza tanımlanıyor. Daha öncesinde duran ve devir eden tarifeler bulunuyordu. Bu tarifeler arasında 3 TL fark vardı ve 3 TL ödeyince tek özellik olarak tarifeniz aşım sağlamıyor duruyordu. Fakat uyumlu tarifeler ile sadece 5 tl ödeyerek hem paket içeriğinizi arttırıyor hemde aşım sağlamıyorsunuz. Tarifenizdeki dakkika, sms ve internet paketi bittiğinde kullanmaya devam edersen aboneler, tarife aşım fiyatları üzerinden ücretlendirilir. Aşım yapmamak için düşünülmüş mükemmel bir çözüm Uyumlu Tarifeler ile sizin hizmetinizde.

Fatura döneminiz içinde bütün internetiniz biterse Vodafone Bedava internet sayfasındaki kampanyaları kullanıp hediye data paketi alabilirsiniz.

Vodafone Uyumlu tarifeleri merak edenler ise Vodafone Uyumlu Paketler isimli yazımızı ziyaret edip tarifeler hakkında genel bilgileri edinebilirler.

Vodafone uyumlu tarife koruma özelliği, Faturalı uyumlu tarife sen iste korusun

Vodafone uyumlu tarife koruma özelliği, Faturalı uyumlu tarife sen iste korusun paketi

Vodafone uyumlu tarifenin genel özelliği üst kısımda yazdığı gibi aşım yapmanızı önleyip, faturanın yüksel gelmesini engellemektir. Bu özelliğin adı Sen iste korusun olarak geçmektedir. İsterseniz paketin biriktirme özelliği olanı, durma özelliği olanı veya bahsettiğimiz koruma özelliği olanı seçebilirsiniz. Durma özelliğine 3 TL vermek yerine koruma özelliğine +5 TL ödeyip ek paketlerden yararlanmak daha avantajlı duruyor.

Vodafone Uyumlu Tarife Koruma Özelliği Sen iste Korusun

Koruma Özelliği paketiniz’deki haklar bittiğinde otomatik devreye girip içeriğindeki yurt içi her yöne 1GB, 100DK, 100SMS hak ile aşıma girmeden sizi koruyan bir ek paket hizmetidir. Paket fiyatı pakete giriş tarihiniz fatura dönemi tarihinden farklı bir gün ise, aradaki gün sayısı kadar orantılı olacaktır. Bu özelliği iptal etmediğiniz her ay otomatik olarak hattınıza tekrar tanımlanır. Koruma özelliğinde kullanmadığınız kalan haklar bir sonraki aya devir etmez. Koruma özelliği ile birlikte hattınıza tanımlanan haklar bittiğinde tarifenin aşım ücreti devreye girer. Bu nedenle paket bittiğinde aşım yapıp fazladan fatura ödememek için kullanımınızı durdurmanız veya farklı bir ek paket almanız gerekir.

Vodafone Uyumlu Tarife Koruma Özelliği Nasıl Yapılır ?

  • Paketi satın almak için müşteri hizmetlerini arayabilir yada KORU yazıp 7000’e sms gönderebilirsiniz.
  • Paket iptal edilmezse her ay yenilenir.
  • Fatura dönemi içinde paketi satın alırsanız fatura kesim tarihinize kaç gün kaldıysa ona göre içerik tanımlanır, paket ücreti de kullandığınız gün kadar olarak faturaya yansır.

Ek ücret ödeyip bu tür paketleri satın almak istemiyorsanız Bedava internet sayfasında en yeni hediyelere ulaşabilirsiniz. Koruma özelliği ile alakalı diğer bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/uyumlu-tarifeler.php#koruma-ozelligiZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap