Bedava İnternet Paketi

Vodafone Vadi Benim Sınırsız Youtube internet Paketi

Vodafone FreeZone Vadi Benim 5’te 5 Paketleri Sınırsız Youtube video izleme fırsatı

Vodafone Vadi Benim Sınırsız Youtube internet Paketi

Vodafone, FreeZone  VadiBenim 5’TE 5 Paketi kampanyası ile freezone’lular bir çok içerikten faydalanabiliyorlar. Vodafone’un son zamanlarda FreeZone’lu müşterileri için yepyeni kampanyaları çıktı. Vodafone #VadiBenim kampanyası ile Faturalı ve Faturasız müşteriler bir çok fırsattan faydalanabiliyor. Müşterilerinin hem gündelik hayatını hemde mobil hayatını böylece kolaylaştırmış oluyor. Vodafone Yanımda uygulamasından hala hediyeler verilmekte. Bunun yanında Vodafone müşterilerinin Youtube’da oldukça fazla internet harcadığının farkında. Bu kullanımı kolaylaştırmak için günde 1 saat youtube internetinizden harcamaz. Bu kampanya ücretlidir. Eğer sizlerde bunun dışında hediye kazanmak istiyorsanız bunun basit bir yolu var. Ücretsiz kampanyalar ile 5 GB Hediye kazanmak için Vodafone Bedava internet isimli konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Bu hediyeler içerisinde faturasız ve faturalı kampanyalar yer almaktadır. Uygun olduğunuz içeriklerden kolayca faydalanabilirsiniz. Vodafone FreeZone Vadi Benim Sınırsız Youtube internet Paketi ile belirli bir ücret ödeyip hem kampanyadan faydalanın hemde aylık sınırsız youtube hizmetini kullanın.

#VadiBenim Nedir ?

Vodafone FreeZone faturalı ve faturasız müşterilerin faydalanabileceği bir kampanyadır.  Faturalı ve faturasız mobil hat kullanıcıları farklı özelliklere sahip 2 paketten faydalanabiliyor. Faturasız hatlarda günlük 1 saat sınırsız youtube paketi bulunurken, faturalı hatlarda ise sınırsız youtube kullanabiliyorlar. Youtube internet içeriğini Youtube uygulamasından kullanabilirsiniz. Mobil tarayıcınızdan kullanacağınız Youtube içeriği mevcut internet paketi (eğer internet yoksa) veya TL düşümüne sebep olur.

Eğer sende VadiBenim demek istiyorsan 5’te 5 Paketleri’ne hemen gel, internetinden yemeyen YouTube’la video izle ve BAU SuperMassive espor takımıyla oyununu geliştirme şansını sende yakala.

Vodafone Vadi Benim Sınırsız Youtube internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Faturasız Hatlar için;

  • 5’TE 5 standart paketinin aylık fiyatı 9 TL’dir.
  • Her gün 1 saat internetinden harcamayan Youtube Paketi.
  • 10 TL hediye ininal kart hediyesi kazanın.
  • Hepsiburada’da oyun ekipmanlarında benzersiz indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  • Katılmak için OYUN Yaz 3636’ya Gönder ve gelecek onay mesajının ardından kullan.

Faturalı Hatlar için;

  • 5’TE 5 Extra paketinin aylık fiyatı 18 TL’dir.
  • internetten yemeyen Youtube Paketi.
  • ininal kart 10 TL hediyesi.
  • Hemen katılmak için OYUN EKSTRA Yaz 3636’ya Gönder onay sms’i ile kullanmaya başla.

Bu arada yine FreeZone’luların faydalanabileceği kampanyalardan biri olan internet avcıları uygulamasını denediniz mi ? Bu uygulama sayesinde BiT denen robotları yakalayıp hediye intenret alabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için Vodafone internet Avcıları isimli konuya göz atın. Ayrıca alt kısımda bulunan sosyal butonları kullanarak bu kampanyayı arkadaşlarınızla da kolayca paylaşabilirsiniz. Kampanyaları sürekli takip ediyorsanız sayfayı sık kullananlara ekleyebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap