Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

Vodafone Yanımda uygulamasını kullananlar sağ menüden her hafta Bana Ne Var bölümüne giriş yaparak hediye internet ya da buna benzer fırsatlardan yararlanabiliyor. Yine Menüler arasında yer alan Avantaj Cepte kısmına giriş yaparak kendine özel indirimlerden kolayca haberdar olabiliyorlar. Yanımda uygulamasına yeni gelen özelliklerden biri ise Arkadaşını davet et özelliği. Bu özellik sayesinde yanımda uygulamasını kullanmayan Vodafone’lu arkadaşlarınıza da uygulamayı yükleyip kampanyalar hakkında bilgi almasına yardımcı olabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et

Yanımda uygulaması ile hala tanışmamış arkadaşınızı uygulamaya davet edin, onun da Yanımda’nın avantajlarından ve kolaylıklarından yararlanmasını sağlayın.

Yanımda Uygulaması Ne İşe Yarar

 • Ek Paket satın alıp iptal edebilirsiniz.
 • Fatura ödeme TL yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Kalan kullanımlarınızı buradan sorgulayabilirsiniz.
 • Tarife değişikliğini Yanımda uygulamasından hemen yapabilirsiniz.

Yanımda Uygulamasına arkadaşlarınızı davet ettiğinizde şu şekilde bir mesaj gönderilir; Vodafone Yanımda kullanmıyorsan şimdi tam zamanı. Bu linke tıkla, Yanımda’nın avantajlarından faydalan.

Bu uygulamayı cihazı uygun olan Vodafone’lular yükleyip şifreleriyle kolayca giriş yapabilirler.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. mustafa dedi ki:

  Ben yaptım yalancılar 48 saat arasında 3GB yüleyecek dediler 4 gün geçti hala birşey yok

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   Müşteri hizmetlerinden sorgulatabilirsiniz. Hatta üslubunuzu biraz ağırlaştırırsanız çok hızlı dönüş sağlıyorlar

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap