Bedava İnternet Paketi

Yanımda Uygulaması Her Hafta Ücretsiz internet

05.11.2018
Yanımda Uygulaması Her Hafta Ücretsiz internet

Vodafone yanımda uygulamasını kullananlar her zaman kazanıyor. Uygulama sayesinde bir çok Müşteri Hizmetlerinden yapacağınız işlemi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden paket kalan haklarını sorgulama, TL Lira yükleme, Fatura Borç Sorgulama ve Fatura ödeme gibi bir çok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yanımda uygulamasını bütün Vodafone müşterileri cep telefonlarının Uygulama mağazasından ücretsiz olarak yükleyebilirler.

Yanımda Uygulaması ve diğer hediyelerin yapılışını öğrenmek için Vodafone Bedava internet konusundaki bilgilerden nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Bana Ne var ve Avantaj Cepte uygulamalarını içinde barındıran Mobil Uygulamadır. Bu uygulama sayesinde bir çok avantajlı indirimden faydalanabilir, hattınıza özel bedava dakika, sms ve internet gibi hediye promosyon kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Uygulamaya tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz. Uygulama yüklenirken mevcut internetiniz üzerinden tüketim gerçekleşir, eğer wifi veya hediye bir paketiniz varsa bu paketler aracılığıyla da uygulamayı telefonuna yükleyebilirsin.

Avantaj Cepte

Bir çok büyük marka ile yapılan anlaşmalar sonucu internet sitesi ya da mağazasından %50’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. İndirim için Uygulama üzerinden kodu alıp alışveriş yaparken kullanmanız yeterli olacaktır. Vodafone FreeZone, Red, Akıl Küpü, Kamu tarifeleri ve buna benzer bütün tarifelerdeki faturalı ve faturasız aboneler uygulamayı kullanabilir.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Nasıl Giriş Yapılır ?

Uygulamaya giriş yapmak için öncelikle hattınızın aktif halde olması gerekir.

  • Telefonunuzun SMS bölümüne giriş yapıp “S” yazarak 7000‘e ücretsiz olarak gönderin.
  • Size gelecek olan mesajda Vodafone şifreniz bulunuyor. Bu şifre ve telefon numaranızı kullanarak Uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava internet Nasıl Yapılır ?

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra belirli kriterlere uygun olan aboneler hediye internet alabilirler.

  • Uygulamadan Bana Ne Var menüsüne giriş yaparak size özel hediye internet ve indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
  • Ayrıca Vodafone Bedava internet < kategorisinde yer almakta olan operatör kampanyalarına da katılıp hediye alabilirsiniz.
  • Yukarıdaki İnstagram butonuna dokunarak instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap