Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yaza Özel Limitsiz İnternet Kampanyası DSL!

Mobil müşterilerine sunduğu yaz kampanyalarına bir yenisini ekleyerek evde internet müşterilerine de çılgın yaz kampanyası düzenleyen Vodafone, iki cazip paket ile 24 ay sabit fiyat garantisi üzerinden sınırsız ev interneti imkanı sunuyor.

Aynı fiyata 2 yaz dönemi boyunca kullanabileceğiniz sınırsız ev interneti kampanyası, yaza özel olup Vodafone müşterilerini bekliyor. Üstelik “Ev İnternetim Cebimede Yansısa” diyenlerdenseniz Vodafone, 4 GB interneti cebinize de transfer etme imkanı sunuyor. Vodafone’la internet keyfi hem evde hem mobilde kesintisiz devam etsin, yazın keyfi sınırsız yaşansın! İşte yaz kampanyasının tüm detayları:

Yaza Özel Limitsiz DSL Kampanyası

Vodafone’un evde internet müşterilerine sunduğu cazip tekliflerin başında şunlar geliyor:

 • Aynı fiyatla iki yaz dönemi boyunca kullanma garantisi! Sonradan fiyatta değişiklik yapmayacağını taahhüt eden Vodafone sizden 24 ay kalma sözü istiyor. Acaba verilen hizmet 24 ay kalmaya değer mi ? (yorum yapabilirsiniz)
 • “Kullandığın ay kadar öde” avantajı sayesinde kullanmadığınız aylar karşınıza sürpriz olarak çıkmaz.
 • Mevcut ev internetinizi ücretsiz dondurabilirsiniz!
 • Ve en cazip tekliflerden birisi ise ev internetinizden cebinize ücretsiz 4 GB bedava internet hakkı.

Vodafone Limitsiz Ev İnterneti Paketleri

İki farklı paketle limitsiz ev interneti hizmeti sunan Vodafone, iki paket içinde 24 ay kalma sözü istiyor ve karşılığında limtsiz internet sözü veriyor!

Yazlık 6 ve Yazlık 16 paketlerinin farkları hızları. Yazlık 6 paketi 6 Mbps hızla, Yazlık 16 paketi ise 16 Mbps hızla evinize bağlanıyor. Paketlere hızlıca bakacak olursak:

 • Fiyatlara Kdv dahildir.
 • Kampanyadan yeni bireysel müşteriler yararlanabilirler.
 • Kampanyanın geçerli olabilmesi için 24 Ay sözü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya son başvuru tarihi: 31/08/2019
 • Kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli fiyat üzerinden internet hizmeti sunulacaktır. Faturalar e-fatura ile müşterilere gönderilecektir.
 • Kampanya dahilinde vergilerle birlikte 5 TL olan Yalın İnternet Başvuru Bedeli ücretsiz olacaktır. Toplamda 264TL olan bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11TL olarak kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahil edilecektir.
 • Vodafone Net’den modem talep eden müşteriler için toplamda 150 Tl olan kurulum bedeli ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • 2 Yıl boyunca cihaz Vodafone garantisi altında olacak ve tüm arızalar giderilmekle beraber gerekirse değişim işlemide yapılacaktır. Arızalar için gerekli başvuru hat sahibi tarafından yapılmalıdır.
 • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir. 24 Mbps ve üzeri hızlarda Abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber altyapısıüzerinden hizmet sağlanmaktadır.
 • Kampanya taahhüt süresi devam ederken taşınma veya başka nedenlerle nakil talep eden müşterilere 100 TL nakil bedeli yansıtılacaktır.

Vodafone tüm bunlarla birlikte evinizin her köşesinde internetinizin rahat rahat çekmesi için ücretsiz genişletici imkanıda sunuyor.

Mevcut Vodafone Evde İnternet müşterisiyseniz yorumlarınızı ve düşüncelerinizi yorum kısmından bildirerek kampanyaya katılmayı düşünenlere fikir verebilirsiniz.

Herkese bol GB’lar!


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap