Bedava İnternet Paketi

Vodafone YemekSepeti %50 indirimi

06.11.2018
Vodafone YemekSepeti %50 indirimi

Vodafone FreeZone kampanyaları her zaman olduğu gibi çok işinize yarayacak bir içerikle daha hizmet vermekte. Yemeksepeti’den yapacağınız yemek siparişlerinde %50’ye kadar indirim kazanma fırsatını kaçırmayın. Vodafone FreeZone’lulara , yemeksepeti.com’dan Genç Menülerde %50’lere varan indirim fırsatı. Kampanyadan yararlanabilmek için Yanımda Uygulamasından, Avantaj Cepte menüsüne giriş yaparak bu Kampanyaya Katıl’a tıkla, çıkan şifreyi yemeksepeti.com sitesi üzerinden verdiğin siparişlerde, Kampanya Kodu soran alana girerek indirimli Genç Menülerden faydalanın.
Gençler indirimli yemek yerken hediye internet paketleri ile istedikleri gibi eğleniyor. Hediye olarak verilen internet paketleri için Vodafone Bedava internet sayfasındaki kampanyalara katılın.

Vodafone Yemek Sepeti indirim Kampanyası

Kampanya Vodafone FreeZone özel Vodafone menülerinde geçerlidir. Kampanya 1 Ocak 2019 tarihine kadar Vodafone Menülerinde geçerli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için aktif Vodafone Freezone ya da Red kullanıcısı olmak gerekir. Kampanyaya Yanımda uygulaması ya da ücretsiz SMS göndererek katılabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra yemek siparişi vermek ya da vermemek size kalmış. İndirim şifresini almak ücretsizdir, şifreyi aldıktan sonra mecburi bir sipariş vermek zorunda değilsiniz.

Vodafone Yemek Sepeti indirim Kodu Nasıl Alınır ?

  • Vodafone Yanımda Uygulamasında bulunan Bana Ne Var kısmından, Avantaj Cepte Menüsünden indirim kodunuzu alabilirsiniz.
  • Sms yoluyla da kayıt olunabilir, sms yolu ile kayıt olmak için aşağıdaki adımları izleyin.
  • Kampanyaya katılıp indirimi hemen almak için YEMEKSEPETI yazıp 6666‘ya SMS gönderin, gelen onay şifresini, yemek siparişi sırasında, yemeksepeti.com’da açılan ekrandan girilmesi gerekir. Kampanya yemek sepetine ait mobil uygulamada geçerli değildir. Alacağınız indirim şifreleri kullanımlıktır.

Yanımda uygulamasından YemekSepeti gibi bir çok bilindik markaya ait kampanyalar yer alıyor. Bu kampanyalardan faydalanmak için uygulamayı hemen cep telefonunuza yükleyin, size özel fırsatları kaçırmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap