Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yeni Abone – Müşteri Bedava internet Nasıl Yapılır ?

Vodafone Yeni Abone – Müşteri Bedava internet Nasıl Yapılır ?

Vodafone yeni müşteri bedava internet kampanyaları ile, Vodafone’lu olduğunuz an itibariyle kazanmaya başlayın. Vodafone Red tarifeleri, FreeZone ve mevcut diğer paketler ile abonelerine hizmet veren Türkiye’nin en büyük GSM operatörleri arasında yer alıyor. Diğer operatörlerde olduğu gibi Vodafone’da da yeni abonelere özel hediyeler verilmekte. Hemen hemen operatörlerin hepsi yeni geçiş yapan müşterilerine hediye internet veriyor. Faturalı ve faturasız müşteriler için yapılan kampanyalar ise bazen farklılıklar gösterebiliyor. Vodafone yeni abone bedava internet kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Vodafone abonesiyseniz ve hiç hediye kampanyaya katılmadıysanız ya da yeni kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorsanız Vodafone Bedava internet sayfasında yer alan hediye paketlerden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Yeni Müşteri Bedava internet Kampanyaları

Vodafone’a yeni geldiyseniz ve faturalı bir hat kullanıyorsanız aşağıdaki kampanyalardan faydalanmayı unutmayın. Hediye data yada diğer paketlerin hattınıza tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanabilirsiniz.

4.5G Bedava intnernet

  • Vodafone Yanımda Uygulamasını  Telefonunuza yükleyip giriş yaparak. 4.5G Yoksa 4.5 gb var fırsatı ile konumunuzu belirleyip, 24 saat geçerli 4.5 GB bedava internet alabilirsiniz.

İnternet Avcıları Hediyesi

  • İnternet avcıları uygulamasını cihazınıza yükleyin, radarda gösterilen yerlere gidip, BiT adı verilen varlıkları yakalayıp biriktirin. 300 BiT avladığınız zaman uygulamada yer alan Mağaza kategorisinden hediye internet alabilirsiniz.

4.5G Kampanyasıyla 5 GB Bedava internet

  • Hattınız ve cihazınız 4.5G uyumluysa 4BUCAKG yazıp 4545‘e sms göndererek 5 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Başvurunuzu gönderdikten sonra inceleme yapılır ve gelecek onay sms’i ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Çarkıfelek Kampanyası

  • Yanımda Uygulamasından Bana Ne Var ? kısmına girerek çarkı çevirip bedava internet kazanabilirsiniz. Hediye internet paketleri arasında 5 GB data paketine kadar fırsatlar bulunmakta.

Vodafone Faturasız Yeni Abone Bedava internet Kampanyası

Vodafone faturasız hat kullanan abonelerin faydalanabileceği kampanyaları aşağıda sıraladık bu kampanyalara katılıp günlük, haftalık ve aylık bedava internet paketlerine sahip olabilirsiniz.

Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar Kampanyası

  • Vodafone Faturasız hatta gelen abonelere ilk ay tarifesi ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bu kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Vodafone Yeni Abone Hediyesi isimli yazıyı okuyun.

Vodafone Faturasız 1 aylık Bedava 2 GB internet

  • Vodafone faturasız abonelerin kullanabileceği 2 gb internet 30 gün hediye. Bu kampanya ile 2 gb’lık internet paketini deneme kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. Kampanya hakkında detaylar için  Vodafone Faturasız 1 Aylık 2 GB Bedava internet kampanyasını ziyaret edip detayları görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap