Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yeni Müşteri (Abone) internet Kampanyası

11.09.2018
Vodafone Yeni Müşteri (Abone) internet Kampanyası

Vodafone Yeni Müşteri kampanyası, ile hat taşıma veya yeni hat alan aboneler birbirinden farklı hediyelere sahip olabiliyor. Hattını mevcut operatöründen Vodafone’a taşıyanlar kullanabilecekleri hediye ve geçiş kampanyalarından da yararlanabiliyor. Şimdi faturasız yeni hat alanlara özel Hediye 250 gani paketini ister konuşmada ister internette kullana bilirsiniz. Vodafone Gani paketlerini kullanarak dakikalarınızı isterseniz konuşurken, isterseniz ayda maksimum 30 GB internet oalrak kullanabilirsiniz. Ayrıca Vodaofne’a yeni geçiş yapanların yararlanabileceği 1 aylık 2 GB bedava internet hediyesi için Vodafone Bedava internet kısmından nasıl alabileceğini öğrenebilirsin.

Faturasız hatların Vodafone Yeni Müşteri  kampanyası ile ödemiş oldukları sim kart ücreti ile paket sahibi olabiliyorlar. Yeni sim kart aldığınızda tarife seçimini Cep Merkezinden yapabilirsiniz. Daha sonrasında ise farklı bir yeni abone kampanyasına geçmek isterseniz müşteri hizmetleri yardımı ile işlem yapabilirsiniz.

Vodafone Yeni Müşteri Kampanyası

Yeni müşteri kampanyası sayesinde faturasız hediye 250 gani paketine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Hediye edilecek olan 250 Gani DK Paketi sadece son 30 günde yeni hat alarak Vodafone’a gelen 26 yaş üstü bireysel faturasız aboneler için geçerlidir. Kampanyaya katılmak için HEDIYE GANI yazıp 7000’e ücretsiz sms göndererek bu pakete ücret ödemeden kayıt olabilirsiniz. Kampanya süresi bittiğinde paket otomatik olarak iptal konuma gelir. GANİ 250 DK paketi yeni aboneler kayıt  yaptıklarında 3 ay boyunca tarifeleri yüklendiği taktirde otomatik olarak hatlarına tanımlanır.

Vodafone Yeni Abone Kampanyası ve Vodafone Yeni müşteri kampanyası

Vodafone Yeni Abone Kampanyası ve Vodafone Yeni müşteri kampanyası

Vodafone Faturasız Yeni Hat Alanlara İlk Ay Tarife Hediyesi

Tavsiye edilen satış fiyatı 69 TL olan Başlangıç Paketi’nin bulunduğu hattı almak isterseniz içerisinde 35 TL Cep Lira yüklü olarak size teslim edilir. Cep lira ile seçeceğiniz 35 TL’ye kadar Vodafone Faturasız tarifesi otomatik olarak hattınıza yüklenebilir. Tavsiye edilmekte olan satış fiyatı 67 TL’lik Başlangıç Paketi’nin içinde 32 TL Cep Lira yüklüdür. Seçeceğiniz tarife 32 TL ve altında bir ücretle satılıyorsa paket otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Satış fiyatı 57 TL olan sim kartın içerisinde 22 TL yüklü olarak size verilir. Seçeceğiniz faturasız paket 22 TL ve altında bir ücrette ise tarife otomatik olarak yüklenecektir.

Örneğin, Konuştuğunca İnternet Süper tarifemizin içeriği 23TL karşılığında 750 dk + 1000 SMS + 3GB’dır. Yeni hat alıp faturasız müşteri bu tarifeye kayıt olursa; bakiyesinden 23TL düşülerek, 750 dk + 1000 SMS + 3GB içeriği hattına otomatik tanımlanacaktır. Tarife içeriği hatta yüklendikten sonra; abone Hediye 250 Gani Paketi’nden yararlanabilir. 3 ay boyunca her tarife içeriği yenilendiğinde, aylık 250 Gani DK hattına ücretsiz olarak gelir.

Müşteriler, Kalan bakiyelerini *123#23# tuşlama  yöntemi ile öğrenebilirler.

Numara taşıma işlemi ile Vodafone’a geçiş yapan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz, yeni hat almış olmaları zorunludur.

Kampanya Hakkında Detaylı bilgiye, Vodafone Yeni Hat Kampanyası kısmından ulaşabilirsin. En yeni ücretsiz internet faydalarını görmek ve takip etmek için Bedava internet sayfasını takipte kal.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap