Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yeni Red 10 Tarifesi – 10 GB internet Paketi

Genelde yurt dışı seyahatleri veya yurt dışındaki dostlarını arayanların kullandığı Red Tarifeleri bir çok müşteriyi de internetinin bolluğundan dolayı kendine yönlendiriyor. Akıl küpü paketlerinin internet içeriği düşük geldiğinden dolayı aboneler red tarifelerini tercih etmekte. Vodafone Red tarifelerinin tabi ki tek özelliği yurt dışı arama ve internet içeriğinin bolluğu değil. Bu tarifelerden herhangi birine geçiş yaptığınız zaman premium içeriklerden de ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca müşterileri memnun etmek içim Vodafone bedava internet ile yıl içerisinde bir çok ihtiyacı karşılıyor.

Vodafone Yeni Red 10 paketi, diğer red tarifelerinde olduğu gibi Vodafone içi ve sabit hatlarla sınırsız konuşma özelliği sunuyor. Açıkçası esnaflar veya Vodafone kullanıcılarla çok konuşan kullanıcılar için birebir. Bunun yanında adıyla da bizlere belirttiği gibi 10 gb internet içeriğine sahip. Ek olarak özel günlerde ve mevcut iletişimlerde kullanabileceğiniz 1000 adet sms paketi yer almakta. Vodafone Yeni Red 10 Tarifesi Fiyatı: Kontratsız 80 TL’dir, Kontratlı fiyatı ise 69 TL’dir.

Vodafone Yeni Red 10 Tarifesi Avantajları

2000 dakika her yöne konuşma, Vodafone ve sabit hatlar yönüne yapacağınız sınırsız konuşma, 1000 adet sms ve 10 GB mobil internet paketi. Ek olarak bu tarifeye geçiş yapacak olan aboneler Vodafone TV, Güvenli Net, Güvenli Depo ve Digi Türk Play Eğlence paketinden ücretsiz faydalanabilir. Ücretsiz servisleri kullanan abonelerin wifi bağlantısı dışında yapacakları kullanımlarda mevcut tarifelerinin internetinden düşüm gerçekleşecektir. Bununla beraber size özel avantajlardan haberdar olmak için Avantaj Cepte Uygulamasını cihazınıza yükleyip en yeni fırsatlardan hemen haberdar olabilirsiniz. Ayrıca internet paketiniz bittiğinde fatura kesim tarihine kadar geçerli 1 gb internete 10 tl karşılığında sahip olabilirsiniz. Ek internet paketini tarifenizin interneti bitmeden aldığınızda tarife interneti kullanılamaz, otomatik pasif hale gelir. Ayrıca geçerli yurt dışı ülkelerini aradığınızda paketinizin dakikasından düşer.

Vodafone Yeni Red 10 Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Bu işlemi eğer Vodafone abonesiyseniz Cep Merkezleri, Çağrı Merkezi yardımı ile hemen yapabilirsiniz. Vodafone’lu olmayanlar ise hat taşıma işlemi yaparken bu paketi seçebilirler.
  • İlk fatura döneminde aylık sabit ücret ve dakikalar, aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasında kalan gün sayısı ile orantılı olarak tanımlanır ve fatura da buna göre çıkar.
  • Eğer fatura dönemi içerisindeyken farklı bir pakete geçiş yaparsanız veya hat iptali yaparsanız kontrat cayma ücreti ve o ayın paket ücretini ödersiniz.
  • Bu paket Türkiye’den arayabileceğiniz ülkeleri 7008 Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

İnterneti bol kullanan Faturalı müşteriler bu paket yetmediği taktirde üst red paketlerine geçiş yapabilirler, fakat alt pakete geçiş yapıldığında cayma ücreti yansıtılır. Paket ve fırsatları hakkında en detaylı bilgiyi müşteri hizmetleri veya cep merkezlerinden edinebilirsiniz.

 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap