Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yeni RED 15 Tarifesi – 15 GB internet Paketi

22.03.2017
Vodafone Yeni RED 15 Tarifesi – 15 GB internet Paketi

Vodafone’da internetin keyfini yaşa. Faturalı tarifeleri arasında en bol interneti barındıran Red Paketleri yenilendi. Yeni paketler ile sizlerde doya doya internetin tadını çıkaracaksınız. Vodafone Yeni Red 15 tarifesi ile sizlerde 15 gb interneti 30 gün dilediğiniz saat aralığında kullanabilirsiniz. Bir çoğumuz kullandığımız paketi seçerken dakika ve sms değilde ne kadar GB olduğuna dikkat ediyoruz. Her daim müşterileri için yaptığı Vodafone bedava internet paketleri olsun ve çıkardığı yeni red tarifeleri olsun abonelerinin internet kullanımını en üst dereceye çıkaran operatörler arasında yer alıyor.  Türkiye’nin en iyi GSM operatörleri arasında yer alan Vodafone bu tarifesi ile beraber verdiği özel içerik servisleriyle de abonelerini mutlu etmeye devam etmekte. 1 Nisan 2016’dan sonra 4.5G ile beraber çekim gücüne güç katan bu operatör abonelerinin 4.5G hızında HD kalitede donmadan video izlemelerine de olanak sağlıyor. Zaten tarifelerimizin internetini genelde video izlerken tüketmekteyiz.

Son yıllarda SMS paketinin neredeyse gereksiz olduğu apaçık ortada. Bu yüzden internet paketlerini yükseltip SMS’i minimum seviyeye indirmek en mantıklı işlem olarak görünüyor operatörler tarafından. Vodafone da tam bu dönemde müşterilerinin internete olan düşkünlüğünü göz önünde bulundurup paketlerini internet odaklı çıkarmaya başladı. Tabi ki Vodafone’un müşterilerine sunduğu içerikler saymakla bitecek gibi değil. Yeni Red 15 paketi biraz pahallı görünse de diğer operatörlerde aynı  internet içeriğine sahip olan tarifelerin daha pahallı olduğunu da görebiliyoruz. Bunun yanında paket ile birlikte verdiği hediye servislerde bir çoğumuzun işine yarayacak ve ücretli aldığımız içerikler. Bu içeriklere aşağıda ki resimden göz atabilirsiniz. 

Yeni Red 15 Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Vodafone yeni red 15 tarifesine nasıl geçiş yapılır ? Bu işlem oldukça basit, dilerseniz bir Vodafone Cep Merkezinden veya Çağrı Merkezi aracılığı ile hattın yasal sahibi hemen bu tarifeye geçiş yapabilir. Eğer hattınızı Vodafone’a taşımayı düşünüyorsanız ve Ailenizden biri Vodafone Red Tarifesi kullanıyorsa size özel %35’lik Aile indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Vodafone Yeni Red 15 Tarifesi İçeriği ve Avantajları

 • Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma özelliğine sahip olurusunuz.
 • Geçerli Yurt dışı ülkelerini ek bir ücret ödemeden tarifenizin dakikaları ile arayabilirsiniz.
 • Her yöne 2000 dakika, 1000 adet sms ve 15 gb internet.
 • Spofty Premium üyelik ücretsiz.
 • Vodafone Tv.
 • Digitürk Eğlence Paketi veya Taraftar paketinden birini seçip ücretsiz kullanın.
 • Vip hava alanı transferi indirim hizmeti.
 • Geçerli Hava Limanlarında Lounge hizmeti.
 • 6 Ay geçerli Back-up.
 • 7008 size özel müşteri hizmetleri.

Vodafone Red paketlerinde dilediğiniz zaman üst paketlere geçiş yapma imkanınız bulunmaktadır, fakat alt tarifelere geçiş yaptığınızda yapılan indirimler geri alınır. Buna ek olarak internet ile kullanılan premium özellikler eğer wifi bağlantısı yoksa paketinizin internetinden tüketir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Metin aydin dedi ki:

  Ben hiçbir talepte bulunmafan 15 red tarifesine nasıl geçtiniz anlamadım

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba burası bilgi paylaşım sayfasıdır, İsterseniz Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Hatalı bir işlem yapılmışsa, düzeltilir.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap