Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yeni Yıl – Yılbaşı Bedava internet 2018 Kampanyası

08.12.2017

Vodafone 2018 kampanyasından faydalanmak istiyorsanız Yeni Yıl Kampanyası tam size göre.

Vodafone Yeni Yıl – Yılbaşı Bedava internet 2018 Kampanyası

Vodafone, 2018 yılına giriş yaparken müşterilerine hediye vermeyi unutmuyor. Abonelerinin faydalanabileceği birbirinden güzel hediyeler yine Vodafone’da. Türkiye’nin en çok tercih edilen gsm operatörlerinden biri olmasının sebebi de bu. Bildiğiniz gibi Vodafone eski adı ile Telsim her yıl özel günlerde ve yılbaşı haftasında ücretsiz internet, dakika, sms gibi hediyeler vermekte. Bu kampanyalar bazen SMS yöntemi ile bazen uygulamalardan alınacak şekilde, bazen de otomatik tanımlanmaktadır. Şuana kadar promosyonlardan kolayca faydalanın diye bir çok kampanyanın detaylı anlatımını sayfada paylaştık. Eğer bu kampanyalar sayesinde 5 GB‘a kadar hediye almak istiyorsanız Vodafone Bedava internet başlığını kontrol edip hediyeleri hemen alın.

Vodafone FreeZone’lu aboneler de yeni yıl hediyelerinden faydalanabilecek. Bildiğiniz üzere Vodafone Yanımda, İnternet Avcıları uygulaması üzerinden hediye içerikler ve indirimler sunulmakta. Oldukça fazla sayıda Vodafone abonesi İnternet Avcıları Bedava internet uygulamasından faydalanmakta. Bu uygulama ile bit avlayıp bedava saatlik, günlük ve indirimli haftalık internet paketleri alabilirsiniz.

Vodafone 2018 Yılbaşı internet Avcıları Bedava internet

25 Yaş altı FreeZone’lu aboneler akıllı cihazlarına Google Play veya Appa Store mağazalarından İnternet Avcıları uygulamasını yükleyip giriş yapıp Oyun oynayarak hediye internet kazanıyor.

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra gerekli adımları tamamlayıp oyuna giriş yapın.
 • Ardından Radar üzerinden size en yakın BİT’lere ulaşıp avlamaya başlayın.
 • Her bir oyunda maksimum 30 bit avlayabilirsiniz.
 • 300 bit karşılığında 1 saatlik 1 gb hediye alırsınız.

Vodafone 2018 Red Yeni Yıl Kampanyası

 

Vodafone Red müşterileri’de 2018 yılbaşı hediye kampanyasından faydalanabilecek. Bunun yanı sıra Bütün Aboneler Yanımda uygulamasını yükleyip Bana Ne Var menüsüne giriş yapıp çarkı çevirdiklerinde haftalık 1 GB , 4 GB gibi bedava internet faydalarından yararlanabilirler.


2018  Vodafone Yeni Yıl – Yılbaşı Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Şuan Yılbaşı özel kampanyası paylaşılmadığından net bilgi verilememektedir.
 • Hediye internet yurt içinde geçerli olacaktır.
 • Hediye internetten kalan miktarı öğrenmek için Yanımda uygulamasına giriş yapabilir veya OZET yazıp 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.
 • Ücretsiz internet paketinizi farklı kişilere veya size ait telefon numarasına transfer edemezsiniz.
 • Hediye süresi dolduktan sonra otomatik olarak iptal olacaktır.
 • Akıl Küpü, Kamu, Red, FreeZone, Mega vb. aktif tarife kullanan aboneler faydalanacaktır.

Vodafone 2018 yılında da hediye vermeye devam edecek. Bu kampanyalara ilgi duyuyorsanız sizlerde Vodafone Bedava internet 2018 başlığına bakabilirsiniz. Alt kısımdaki sosyal butonları kullanıp paylaşarak arkadaşlarınızın da hediye almasına yardımcı olabilirsiniz. Hediyeyi operatörünüz vermektedir burada paylaşılan yazı bilgilendirme amaçlıdır. Ocak 2018 ayına hediye internet ile girmek için sayfamızı takip edin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. metoo dedi ki:

  Teşekkür ederim şu Bana Ne Var dan 4 GB internet aldım.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap