Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yolculuk Paketi 1 GB internet Nasıl Yapılır ?

Vodafone Yolculuk Paketi 1 GB internet Nasıl Yapılır ?

Vodafone, yolculuk paketi ile uzun yollarda sizde internetsiz kalmayın. Seyehat halindekiler için tasarlanmış olan bu paket ile tam 4 saat boyunca 1 gb internete sadece 3 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Yolculuk paketini kullanabilmek için yola çıkmanıza gerek yok, acil internete ihtiyacınız varsa yine bu paketi alıp kullanabilirsin. Yolculuk yaparken tarifenin internetinden harcamadan doya doya internete girebilin diye 4 saatlik 1GB internet Vodafone Faturasız hatlara özel sadece 3 TL. Bu kampanya sadece Faturasız hat kullancıları için geçerlidir. Günümüzde Vodafone bedava internet arasak dahi bazen böyle ucuz paketlerde işimize yarayabiliyor. Örneğin ayın sonuna az kaldı fakat sizin internetiniz bitti TL’de yükleyemiyorsunuz. Hemen bir Vodafone Cep Merkezinden bu kartlardan birini alıp yükleyebilirsiniz. Veya çok internet kullanan aboneler için’de ilaç gibi gelecek bir kampanya halini alıyor.

Vodafone Yolculuk Paketi Nedir Ne İşe Yarar ?

  • Hattınızdaki TL’leriniz bitti veya paketiniz ay ortasında bitti diyelim. İhtiyaçlarınızı karşılamak için tarife içeriklerine ihtiyaç duyarız. Bunun için de cebinizdeki bozukluklarla bu tek kullanımlık kartı satın alabilirsiniz.
  • Aldığınız gibi kullanma zorunluluğu bulunmayan bu kartlardan istediğiniz kadar alıp, dilediğinizde kullanın.
  • 3 lü paketleri kapsayan dakika, sms ve internet olmak üzere bu kartlarla kolayca çok ucuza faydalanın.
  • Eğer siz faturalı kullanıyorsanız ve arkadaşlarınız belirtilen sorunlarla karşılaşıyorsa, bu kartlardan alıp iletişime devam etmesine yardımcı olabilirsiniz.

Vodafone Yolculuk Paketi Nasıl Yapılır ?

Bu kartı aldığınızda zaman kart yüzeyinde bulunan ve kazımanız gereken kısmı bozuk para yardımı ile kazıyın. Ardından kartın arka kısmında belirtilen yönergeleri takip edip hızlı bir şekilde paketi hattınıza tanımlarsınız. Vodafone Yolculuk Paketi Fiyatı 3 TL alırken ödeme yaptığınızdan paketi hattınıza tanımlarken herhangi bir ücret talep edilmez. Ayrıca yolculuk paketini hattınıza tanımlarken göndereceğiniz sms veya yapacağınız tuşlamadan dolayı da TL düşümü yaşamazsınız.

Vodafone Yolculuk Paketi Nasıl İptal Edilir ?

Paket hattınıza tanımlandıktan 4 saat sonra kendini otomatik iptal etmektedir. Bunun dışında ek bir SMS veya farklı işlem yapmanıza gerek yok. Ayrıca hatalı girdiğiniz Yolculuk Paketi kartları da kendilerini 24 saat güvenli hale almış olacaklarından 1 gün bekleyip sonra tekrar deneyin. Yolculuk Paketlerini Vodafone bayilerinden alabilirsiniz. Her zaman paketin hattınıza tanımlandığına dair gönderilecek olan bilgilendirme mesajının ardından paketi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap