Bedava İnternet Paketi

Vodafone’dan 24 gb Bedava İnternet

17.10.2019
Vodafone’dan 24 gb Bedava İnternet

Vodafone’dan 12 boyunca aylık 2 gb hediye internet

Vodafone’dan Şehirlere Özel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, Türkiye için belirlediği 13 şehrimiz için yeni bir bedava internet kampanyası başlattığını duyurdu. Bu yazımızda Bedava internet kampanyasına nasıl katılım sağlayabileceğiniz ve bu kampanyaya dahil olan şehirlerimizi sizin ile paylaşacağız.  Bu kampanya ile Vodafone 12 ay boyunca aylık 2 gb bedava interneti aşağıda belirteceğimiz şartlar sağlandığında ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmaktadır. Siz de yazımızın devamını okuyarak bu kampanyaya nasıl katılacağınızı öğrenebilirsiniz.

Öncelikle kampanya kapsamında belirtilen 13 şehirden birisinde işleminizi gerçekleştiriyor olmanız gerekiyor. Bu şehirler Diyarbakır, İzmir, Bursa, Kocaeli, Şanlıurfa, Samsun, Konya, Sakarya, Denizli, Balıkesir, Adana, Kayseri ve Mersin. Bu şehirlerde yaşayan vatandaşlarımızdan Vodafone’a numarasını taşımak isteyen kullanıcılar aylık 2 gb internete 12 ay boyunca bedava ulaşmaktadır. Bunun için numaralarını faturalı bir hattan Vodafone’a taşınması veya yeni hat alarak gelen ve faturasızdan faturalı hatta geçen herkes tarifesine ek olarak 12 ay süreyle 2 gb bedava internete sahip olabilmektedir.

Yukarda belirtilen şartları sağlayan müşteriler için 31.10.2019 tarihine kadar geçerli olan kampanya Vodafone yetkili satış bayilerinden ve Vodafone.com.tr linki üzerinden başlatabilirsiniz ve gelen onay mesajı ile dilediğiniz gibi 1 ay boyunca bedava 2 gb internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Hattını Vodafone’a taşıyan takipçilerimiz  yeni çıkan bedava internet paketleri için https://www.bedavainternetpaketi.com/vodafone-bedava-internet  linkteki sayfayı takip etmeye devam ediniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Onur dedi ki:

    Bedava İnternet paketi çok iyi olmuş teşekkürler Vodafone ailesi

  2. Ömer dedi ki:

    Vodafone seviyorum

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap