Bedava İnternet Paketi

Vodafone’dan Hayat Su ile Her Ay 1 Damacana Hediye!

30.11.2018
Vodafone’dan Hayat Su ile Her Ay 1 Damacana Hediye!

Vodafone Enflasyonla Mücadele kampanyası olarak müşterilerine her ay 1 damacana hediye su alma fırsatını sunuyor. Enflasyon ile mücadele kampanyası adı altında yapılan bu kampanyaya Vodafone Resmi sayfasından da ulaşabilirsiniz Kampanya hakkındaki bütün detayları ise Yanımda uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Daha öncesinde abonelerine Pass paketini 1 haftalık hediye eden Vodafone, müşterilerinin su gereksinimlerinde kullanabileceği hediye 1 damacana su kampanyası ile hizmet vermeye devam ediyor.

Vodafone’un müşterilerine özel hazırladığı hediye gb kampanyaları içinse Vodafone Bedava internet sayfasında yer alan kampanyalara bakabilirsiniz.

Avantaj Cepte Hayat Su ile Her Ay 1 Damacana Hediye

Kampanyaya katılan bayilerde ve ev aboneliklerinde, yalnızca Hayat Su 19L damacana için 24.10.2018-24.10.2019 tarihi aralığında geçerli olacaktır. Sizde her ay 1 adet bedava Hayat Su 19L damacana kampanyasından tüm bireysel faturalı, kurumsal Red Business ve Esnaf tarifelerindeki aboneler ile son 30 günde 20 TL ve üzeri yükleme yapmış olan faturasız hat aboneleri yararlanabilirler.

Kampanyanın geçerli olduğu il ve ilçeler listesi: https://www.hayatsu.com.tr/hayat-su-hakkinda/bayilerimiz

Kampanyaya Nasıl Katılırım ?

  • Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan Avantaj Cepte menüsündeki “Her Ay 1 Damacana Hediye” kampanyasından şifre alın.
  • Alınan şifre ile Hayat Su web sitesinden ya da mobil uygulamasından üye girişi yaptıktan sonra kampanya kupon kodu alanına şifre  girişi yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya kodları her ay tek kullanımlıktır. Bir kod ile sadece 1 adet 19L policarbon damacana ücretsiz alınabilir. Kampanya, 19L damacana su dışındaki ürünlerde ya da cam damacanalarda geçerli olmayacaktır. Kampanya hakkı yalnızca 19L damacana olarak alınabilir, nakit ya da başka bir ürün olarak faydalanılamaz ya da talep edilemez.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap