Bedava İnternet Paketi

Vodafone’dan Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet 2019 Hediyesi

31.12.2018
Vodafone’dan Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet 2019 Hediyesi

Diğer operatörlerde olduğu gibi Vodafone aboneleri de 2019 yılı hediyesini heyecanla bekliyor. Vodafone’da geçtiğimiz senelerde yılbaşına girişlerde hediye internet, dakika ve sms gibi hediyeler vermişti. 2019’a çok az bir süre kala (Telsim) Vodafone müşterilerini nasıl hediyeler bekliyor bir görelim.

Yılbaşına internetsiz girme, sende Vodafone Bedava internet sayfasında bulunan güncel kampanyalara katıl.

Yeni Yıl Hediyesi 2019

Vodafone’un yeni yıl için yaptığı kampanyalar arasında öncelikli olan vodafone.com.tr’de cihaz alımı yapacak olanlar için geçerli. Yeni yıla, yeni bir telefon ile girmek isteyenler bu kampanya sayesinde cihazlarının yanında hediye aksesuarlar da kazanıyor. Kampanyaya katılmak için resmi web siteye giriş yapıp Küreyi döndürmeniz gerekir. Bu sayede Vodafone.com.tr’den alacağınız cep telefonları ile beraber, kulaklık ve kılıf gibi hediyelere sahip olabilirsiniz.

Vodafone 2019 Yeni Yıl Bedava internet Hediyesi

Vodafone aboneleri hediye internet kazanmak istediğinde her zaman Yanımda uygulamasını kullanıyor. Sizde Yanımda uygulamasına giriş yapıp Bana Ne Var bölümünde yer alan çarkı çevirerek birbirinden farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Yılbaşı İnternet Avcıları Hediyesi

Eğer yeterli Bit’iniz varsa bu uygulamada bulunan Mağaza bölümünden saatlik, günlük ya da haftalık bedava internet ve indirimli internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

İnternet Avcıları Hediyeleri

  • 1 saat geçerli 1 GB internet,
  • 6 saat geçerli 1 GB internet,
  • 1 gün geçerli 1 GB internet,

ve diğer indirimli internet paketleri.

Bu kampanyadan Vodafone FreeZone tarifelerinde olan aboneler faydalanabilir. Uygulamayı Google Play Store ve App Store’dan cihazınıza yükleyip oyun oynarken hediye internet kazanabilirsiniz.

Kampanyalı paketler yurt içinde geçerlidir ve farklı hatlara transfer edilemez. Hediyeniz hattınıza tanımlandığında bilgilendirme mesajı gelir ve bu mesajdan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Paket kullanımı ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları yine hattınıza gönderilir.

Avantaj Cepte

Yine yanımda uygulaması içinde bulunan Avantaj Cepte bölümünü kullanarak bir çok büyük markadaki indirimlerden kolayca faydalanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap