Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Whatsapp İnternetsiz Bedava Kullanmak

Whatsapp İnternetsiz Bedava Kullanmak

Whatsapp’ı Bedava kullanmak artık mümkün. Sizler’de internetiniz bittiğinde çok rahat bir şekilde whatsapp’ı kullanabilirsiniz. Hangi operatörü kullandığınız pek fark etmiyor açıkçası yapacağınız işlem tamamen güvenli olmakla beraber normal internet kullanımınızı’da olumlu yönden etkileyecektir. Örneğin Vodafone Whatsapp bedava kullanılır mı sorusuna yanıt olarak net bir şekilde evet diyebilirim. Yazar kendine oldukça güveniyor diyebilirsiniz ama öyle açıkçası yapılması gereken tek işlem doğru yerde doğru promosyon kampanyasını kullanmak. Vodafone’a ait 10’larca hediye internet kampanyası bulunuyor bunun kaçından haberdarsınız ? Whatsapp’ı vodafone bedava internet paketleri ile kolayca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Bu kullanım hakkı sadece Vodafone’la sınırlı değil Turkcell kullanıcıları’da bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirler. Ben bunun pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Turkcell Bedava Whatsapp için sizlerde Bedava Turkcell İnternet paketleri menüsünü kontrol edebilirsiniz.

Şimdi sıra eski adıyla Avea yeni ismiyle Türk Telekom operatörüne geldi tabi ki Türk Telekom kullanıcıları’da bu uygulamayı ücretsiz internet paketleri ile kolayca kullanabilirler. Bunun için bir cambazlık yapmaya gerek yok, eğer Türk Telekom Bedava Whatsapp kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken kategoriler menüsünden promosyonları takip etmek olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

    Oldukça iyi

BİR YORUM YAZ