Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Wifi Şifre Kırma Programı – Şifre Kırıcı Telefondan ve Bilgisayar

Wifi Şifre Kırma Programı – Şifre Kırıcı Telefondan ve Bilgisayar

Wifi Şifre Kırma Programı 2017

İnternet wifi şifresi kırma 2017, yılında bir çok kişinin aradığı özelliklerden biri oldu. Bir çok kişi bulundukları ortamda Wifi şifresini bilmediğinden dolayı wifi şifre kırıcı yardımı ile şifreye erişebiliyor. Bu uygulamalar ve programlar açıkçası wifi sahibinin bilgisi dışında olduğu için pek önerilen uygulamalar olmasa da büyük bir kesim tarafından kullanılıyor. İnternet büyük bir olanak açıkçası herşeyi onunla yapabiliyoruz, video izleme, mail gönderme, arama, sms gönderme ve dosya yedekleme olmak üzere bütün işlemleri en hızlı internet üzerinden gerçekleştirmekteyiz. İnsanın hayatını bu denli kolaylaştıran internete her yerde ihtiyaç duyuyoruz. Operatörlerimizin bizlere tarife ile beraber verdikleri interneti hızlı bir şekilde bitirdiğimizden dolayı ek paketler veya Wireless lardan faydalanmak zorunda kalıyoruz. Günümüzde bebek yaştaki çocukların internet üzerinden oyun oynadığını veya 70 yaşlarda bir amca veya teyzenin haber, sosyal medya sitesinde akıllı telefon veya tableti ile gezindiğine rastlayabiliyoruz. Oturduğumuz akrabamız da, bir kafede Wifi şifresi soruyoruz, eğer internet ücretsiz verilmiyorsa bir daha ki defa oraya gitmek yerine farklı yerlere gitmeyi tercih ediyoruz. Evde interneti, wifi aracılığı ile kullanabiliyoruz, iş yerinde de yine aynı şekilde peki dışarıdayken ne yapıyoruz, tabiki tarifemizin mobil verisi ile saatlerce internette oyun oynayıp video izleyemiyoruz. Bunun yerine wifi şifresi kırma programı kullanmayı tercih ediyoruz. Şu devirde komşunuz dahi internet şifresini sizlere vermiyordur bunun farkındasınızdır. Düşünsenize wifi şifresi isteyince dahi zorla veriliyor ve hemen bir kaç saat sonrasında şifre değiştiriliyor. Ortak kullanalım yarı yarı öderiz dediğinizde dahi reddediliyorsunuz.

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır ?

Wifi şifresi kırma doğal şartlarda zor gürünsede aslında çok kolay bir işlem, ilgili programları edindiğiniz zaman bu işlemi yapmak tek tık kadar kolay. Wifislax ve Dumpper programları wifi hırsızlığı değil de bulunduğunuz kafe veya farklı bir ortamda sizleri wifi şifresi sorma derdinden tam anlamıyla kurtarıyor. Bu programlar hali hazırda belirttiğim gibi farklı birinin şifresini çalmanızı sağlamaz. Örneğin evdeki wifi şifrenizi unuttuysanız ve öğrenemiyorsanız bu programın ping ile wifi şifrenizi size vermesini sağlayabilirsiniz.

Wifi Şifre Kırıcı

WEP, WPA ve WPA2 güvenlik duvarlarını aşıp mevcut wifi şifresini öğrenmenize yarayan ek bir programdır. Bu program yardımı ile belirtmiş olduğum gibi akrabanızın evinde veya oturduğunuz cafe de şifre sorma derdinden tam anlamıyla kurtuluyorsunuz.

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır

Herhangi bir Wifi şifresi öğrenme ve bulma yöntemi çok kolay ve basit bir işlemdir. Çünkü programa gerekli komutu yani şifre kır butonuna basıp sadece şifrenin kırılmasını bekliyorsunuz. Fakat bazı wifi ağları Locked yani kilitli olabilir. Bu ağların şifresini alamazsınız gerekli güvenlik önlemleri alındığı için.

Bu tür programlarla uğraşmak yerine ben operatörümün internetini kullanmak istiyorum diyen arkadaşlar Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli yazımızdan Turkcell’e ait kampanyaları öğrenebilir. Dünyaca ünlü Vodafone Müşterileri ise Vodafone Bedava İnternet isimli yazımıza göz atabilirler. Tabi ki Türk Telekom müşterilerini de unutmadık şimdi hemen sizde Türk Telekom Bedava İnternet Paketi makalemize giriş yapıp hediyeleri alın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Duha dedi ki:

    Admin bu wifi şifre kırıcı çok işime yaradı açıkçası, evdeki şifreyi abim ders çalış diyip vermiyordu sayende, wifi şifre kırma programı ile hem telefondan hemde bilgisayardan internete bağlanıyorum.

BİR YORUM YAZ