Bedava İnternet Paketi

Xiaomi Redmi 48 MP’lik Telefonuna Ait ilk Görüntüler

09.01.2019
Xiaomi Redmi 48 MP’lik Telefonuna Ait ilk Görüntüler

Xiaomi’ye bağlı bulunan Redmi’nin yeni telefonu ile ilgili internette çok az bilgi var ancak cihazın görüntüleri resmi olarak dünyaya duyuruldu.

Xiaomi’nin yeni cihazının adı konusunda pek çok söylenti dolaşıyor. Bazıları telefonun adının Redmi Pro 2 olacağını iddia ediyor bazıları ise Redmi 7 Pro adını öne daha tutarlı buluyorlar. Bunların dışında Redmi 7 diyen bir kısımda mevcut. JD.com’da cihaz için açılan bir başlıkta ise isim olarak Redmi X olacağı görülüyor.

Firmanın telefonu 10 Ocak 2019’da açıkladığında bütün isim karmaşası haliyle sona erecek. O zamana kadar internet ortamında kısıtlı onaylanmış bilgiyi toparlamamız söz konusu olursa, cihazın kamerası 48 MP olacak ve “Küçük King Kong” lakaplı 2.5D ekranlı, tamamen cam ile kaplı bir cihaz olacak.

Xiaomi CEO’su olan Lei Jun’un yakın zamanda paylaşmış olduğu görüntülerin cihazın gerçek görüntüleri olduğunu belirtti. Görüntülerden de anlaşıldığı gibi cihazın bir siyah, iki de renkli modeli üretilmiş. Dikey olarak cihazda bulunan ana kamera tam 48 MP fotoğraf çekebilecek. Arka tarafta bir de parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Üretici firma cihazın kalitesine bir hayli güveniyor. Yakın zamanda bu cep telefonunu ülkemizde de göreceğiz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap