Bedava İnternet Paketi

Yeni Vodafone’lulara Özel Hesaplı 2 GB Tarifesi

Vodafone Hesaplı tarifeler arasında yer alan Hesaplı 2GB Paketi ile 23 TL karşılığında 2 GB internet, 750 Dakika, 250 adet sms bir arada. Vodafone faturasız paketleri arasında yer alan bu tarifeden yalnızca yeni Vodafone’lular faydalanabiliyor. Hesaplı paketler arasında 4 GB ve 6 GB olan paketlerden ise bütün Vodafone faturasız aboneler yararlanabiliyor. Hesaplı 2 GB Paketini satın aldığınızda eğer internetiniz biterse 10 TL karşılığında tekrar doldurabilirsiniz. Dakika ya da SMS hakkınız bittiğinde yine doldurma özelliği ile tarifenizi bitim gününe kadar tekrar doldurabilirsiniz.


Vodafone aboneleri interneti bittiğinde Vodafone Bedava internet sayfasında yer alan kampanyalara katılarak hediye GB alıp internette takılmaya devam ediyorlar.


Vodafone Hesaplı 2GB Paketi

Hesaplı 2 GB tarifesine, Vodafone’a hattını son 30 gün içinde taşımış olan, yeni hat alan ve mevcuttaki bir Vodafone tarifesinde olan bütün bireysel faturasız abonelikler için geçerli olacaktır. Tarifeyi satın alan aboneler, Hesaplı 2 GB kapsamında 23TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.

Abonenin interneti bittiğinde Tarife ve internet paketi dışındaki internet kullanımları için müşteriye Cebinize Uyan Internet hakkı otomatik olarak devreye girecektir. Müşterinin 5 TL’den daha az bakiyesi varsa standart internet aşım ücreti uygulanacaktır. ( Internet için 2 Kr / 100 KB) olarak ücretlendirilir. Tarife içeriği hattınıza yüklendikten 30 gün sonra hattınızda yeterli TL bulunduğu durumda tarifeniz otomatik yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda ise aboneler aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. Abonenin tarifesi yenilenmeden 3 gün önce sms ile bilgilendirilir.

Tarifeyi kullanırken yapmış olduğunuz kullanımın %80 ve %100’üne dair bilgilendirme sms olarak hattınıza iletilecektir.

Vodafone Hesaplı 2GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Pakete geçiş işlemi hat taşıma ya da yeni hat alınırken bayi’den yapılmalıdır.
  • Paketi doldurma özelliğini Vodafone Yanımda uygulamasından gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Vodafone’lulara Özel Hesaplı 2 GB Tarifesi Ek Paket Nasıl Alınır ?

Tarifeniz aktif durumdayken ek paket almak isterseniz yine Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp, EK PAKET menüsünden internet, dakika ya da sms gibi paketleri ücretli bir şekilde satın alabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap