Bedava İnternet Paketi

Yenilenen Saçma Güzel Online M Tarifesi

Gençleri düşünmeye devam eden Vodafone 26 yaş altı abonelerine özel çıkardığı Saçma Güzel tarifelerini yeniledi. Freezone’a özel olan tarifelerin kısacası “Saçma Güzel Online Tarifeler”. Eğer uzunca anlamına bakacak olursak Vodafone Freezone’dan genç müşterilerine yönelik hazırlanan ekstra internet haklarını dilediğin gibi değiştirebileceğin, sadece online kanal ile satın alınabilen ve taahhüt istemeyen müthiş tarifeler.

Ekstra GB’larını istediğin ay youtube, spotify veya instagram paketlerinden herhangi birine değiştirebileceğin Saçma Güzel Online Tarifeler arasında “Saçma Güzel Online M” tarifesi hem uygun fiyatı hem artan GB’ları ile dikkat çekiyor. Tarifenin detaylarını hep birlikte inceleyelim!

SAçma Güzel Online M Tarifesi Vodafone Freezone

Bu tarife sadece online özel olarak oluşturuldu. Mağazaya gidip alamıyorsun sadece internet aracılığıyla sahip olabilirsin.

Tarifenin içeriğini ayda bir kez olmak üzere dilediğin gibi değiştirebilirsin. Mesela bu ay Youtube uygulamasını seçtin, sonraki ay İnstagram’a geçirebilirsin. Ekstra GB’larını dilediğin uygulamada kullanmak gençler için oldukça cazip!

Taahhüt gerektirmediği için istediğin zaman başka bir tarifeye geçiş yapma hakkın var. Cezası, cayma bedeli vs. yok. Kafan rahat olsun.

Whatsapp sınırsız. Hemde fotoğraf, video, konum paylaşımları dahil sınırsız.

Diğer Avantajları:

Peki Tarifele Hangi Faydalar var?

16 GB İnternet mevcut pakette. 7 GB dilediğin uygulamaya mahsus tanımlanacak ve ayda bir kez uygulamanı değiştirebilirsin!

1000 DK her yöne gayet yeterli bir DK paketi olsa gerek.

Sınırsız Whatsapp ! Bu tarifede ücretsiz whatsapp kullanmanın tadını çıkarabilirsin!

Tüm bu avantajlarla ve daha fazlasıyla dolu olan tarifenin fiyatına aşağıdaki ekran görüntüsünden bakabilirsiniz.

*12 aylık fatura dönemi boyunca her ay 2 GB Yaza Özel Hoşgeldin Kampanyası hediye olarak verilecektir!BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap