Bedava İnternet Paketi

Bimcell 500 SMS ve 1 GB Bedava internet Hediye

Bimcell Faturasız hat kampanyası ile Bedava 500 sms ve 1 GB Bedava internet paketi Nasıl yapılır ?

Bimcell 500 SMS ve 1 GB Bedava internet Hediye

Büyük operatörlerde olduğu gibi Bimcell’de de kampanyalar hızını yavaşlatmadan devam ediyor. Faturasız hatlara özel bu kampanya ile yükledikçe kazanma fırsatını kaçırmayın. 2017 yılınına özel BimCeLL bedava internet paketi ile interneti doya doya kullanın. Abonelerinin memnuniyet seviyesini yükseltmek için yapılmış bu kampanyada sadece internet değil bunun yanında 500 adet sms hediyesi de verilmekte. Hediye SMS ve internet paketinizi size gelecek olan bilgilendirme mesajının ardından kullanabiliyorsunuz. Bimcell bir çok hat kullanıcısı tarafından paketlerin fiyat bakımından ucuz olması nedeni ile seçilen bir operatör. Bimcell müşteri potansiyelini arttırmak için şebeke alt yapısında ve paketlerinde sürekli yeniliğe giden bir gsm operatörü. Sayfamızda yer alan diğer Bedava internet seçeneklerini ana sayfadan veya kategorilerden görebilirsiniz. Ayrıca sadece sizin operatörünüze ait hediyeleri de Bimcell Bedava internet isimli kategoriden ulaşabilirsiniz.

Bu kampanyanın sadece faturasız hazır kart kullanıcıları için geçerli olduğunu bilmenizi isterim. Kampanyadan yararlanacak olan müşterilerin alt kısımdaki maddelere göre işlem yapması gerekmektedir. Kampanyaya katılım için herhangi bir sms yöntemi bulunmadığından, böyle bir işlem yapmanıza da gerek yok.

BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyasıyla ilgili Detaylar:

Hediye 500 Adet SMS 30 gün geçerlidir, aynı dönem içerisinde yapılan yeni ve farklı TL yükleme işlemleri için hediye SMS gelmez. 1 ay içerisinde kullanılmayan SMS hakları silinir. Hediye SMS hakları tanımlandığında müşterilere bilgilendirmek amacı ile sms gönderilir. Hediye kapsamındaki sms hakları yurt içinde geçerlidir farklı yönlere kullanılmaz. Aboneler hediye sms paketi bittiğinde hatlarına tanımlı farklı bir sms paketi yoksa, gönderdikleri mesaj için ücretlendirilir.

BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası ile ilgili Detaylar:

01.03.2016- 31.12.2017 tarihleri aralığında 29 günde bir defada 20 TL ve üzerinde yükleme yapan faturasız BİMcell müşterileri yurt içinde geçerli 1 GB cepten internet hediye edilmektedir. Abonelere yapacakları her 29 gün veya sonrasında tek seferde 20 TL ve üzeri ilk TL yükleme işlemlerinde yurt içi her yöne 1 GB cepten internet hediye edilir. Müşteriler bu interneti diledikleri saat aralığında istedikleri gibi kullanabilir. Hediye verilen internet 30 gün içerisinde kullanılmadığında veya internet hakkı kaldığında tamamen silinir.

Bimcell 500 SMS ve 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken tek şey 29 günde bir 20 TL ve üzeri yükleme yapmak.
  • Bu işlem ayda 1 defa yapılabilir, ay içerisinde 2 defa yükleme yapılsa dahi 1 defa hediye gelir.
  • SMS yöntemi bulunmamaktadır sadece yüklemeler için gelen bir hediyedir.
  • Hediyenizi yurt içi her yöne kullanabilirsiniz.

Bilgilendirme metnimizin sonuna geldik. Sorularınızı yorum kısmından sorup fikir ve görüşlerinizi de belirtebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nevin Polat dedi ki:

    Hattımı taşımak istiyorum

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap