Bedava İnternet Paketi

Bimcell Yeni Hat Kampanyası 2019 – 4 GB, 250 Dakika, 250 SMS Hediye

Sponsorlu Reklam
Bimcell Yeni Hat Kampanyası 2019 – 4 GB, 250 Dakika, 250 SMS Hediye
Sponsorlu Reklam

Farklı Gsm operatörlerinde olduğu gibi Bimcell’de yeni gelecek olan müşterilerine özel fırsatlar sunmakta. 2019 yılı itibariyle Gsm operatörlerinden sim kart alındığında yaklaşık 100 TL’ye yakın bir ücret ödeniyor. Bimcell’de ise 50 TL karşılığında yepyeni bir sim kart edinebilirsiniz. Firmalar yeni gelen hat alan aboneler ve hat taşıyan müşterileri için dakika, sms ve internet kampanyaları yaparak bünyesindeki abone sayısını arttırmayı hedeflemekteler.

Bimcell’e ait hediye kampanyalarını görmek için Bimcell Bedava internet kategorisindeki paylaşımları kullanarak ücretsiz internet alabilirsiniz.

Bimcell’e Hat Nasıl Taşınır, Yeni Hat Nasıl Alınır ?

Bimcell’li nasıl olunur ? Bimcell bir operatör hizmeti veriyor fakat insanlar bu hizmeti nasıl alacaklarını bilmiyor. Nasıl Bimcell’li olurum ? Sim Kartı nereden alırım, TL yükleme işlemini nasıl yapabilirim gibi sorular bulunuyor.

Bimcell’e Hattınızı taşıma ya da yeni bir hat almak için Kimliğinizi yanınıza alarak Bim mağazalarına gidip işlem yapabilirsiniz. Bu işlem sonucunda Bimcell’e hat taşıyabilir, yeni bir hat alabilirsiniz. BIMcell TL yükleme işlemlerinizi tüm BIM mağazalarından, BIMcell müşteri hizmetlerini arayarak (444 4 551) ve bimcell.com.tr’den yapabilirsiniz

Yeni Abone Hediyeleri4

  • 4 GB Cepten internet,
  • 250 dakika her yöne konuşma,
  • 250 adet sms hakkına sahip olursunuz.

Kampanya hakkındaki detayları 444 45 51 nolu müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap