Bedava İnternet Paketi

2022 Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Bedava İnternet Paketleri

 

Bu yazımızda Turkcell’lilere özel nasıl Bedava İnternet kazanacağımızı açıklayacağız. İnternet kotaları sebebiyle günlük hayatta internet sıkıntısı çekmemiz hergün artıyor ve  bu yüzden ek paket almak zorunda kalıyoruz. Ek paket maliyetleri hayli yüksek olduğundan bedava internet paketi kampanyaları aramak zorunda kalıyoruz. Ek paket almadan Turkcell uygulamalarına özel güncel bütün fırsatları sizin için sıraladık.

Detaylar için yazımızı okumaya devam edin.  Kampanyaların içeriği aşağıdaki gibidir;

1 GB Hediye İnternet paketi

2 GB Ücretsiz BİP Hediye Kampanyası

5 GB İnternet Kampanyası Hediye Avı

BiP Kullan Kazan 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Ücretsiz 3 GB İnternet (BOŞ YOK Kampanyası)

Bu kampanyadan faydalanmak için BİP uygulamasını indirip kayıt işlemlerini tamamlamamız gerekiyor. Bu işlemden sonra BİP uygulamasında Mesajlar bölümüne gelip arama kısmına ‘Boş Yok’ yazıp arattıktan sonra açılan ekranda sistemden otomatik mesaj ile iletilen resimde ‘Kazanmaya Başla’ butonunu basmamız yeterli olacaktır. Önünüze gelen şıklardan birini seçerek hediye 3 GB’a kadar internet kazanma fırsatı yakalayacaksınız ve anında hattınızı tanımlanması yapılacaktır.

Turkcell 5 GB Hediye İnternet (5’te 5 Kampanyası)

Bedava İnternet Paketleri

Bu kampanyadan faydalanmak için BİP uygulamasını indirip kayıt işlemlerini tamamlamamız gerekiyor. Bu işlemden sonra BİP uygulamasında Mesajlar bölümüne gelip arama kısmına ‘5’te 5′ yazıp arattıktan sonra açılan ekranda sistemden otomatik mesaj ile iletilen resimde ‘Kazanmaya Başla’ butonunu basmamız yeterli olacaktır. Penaltı yarışması ile şansınızı daha da artırabilir ve 5 GB Hediye internet fırsatından faydalanabiliirsiniz. Ayrıca bilginize güveniyorsanız 5’te 5 Quiz yarışmasına katılıp ekstra bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

 

Turkcell Kim 20 GB İster ?

Bu kampanyadan faydalanmak için BİP uygulamasını indirip kayıt işlemlerini tamamlamamız gerekiyor. Bu işlemden sonra BİP uygulamasında Mesajlar bölümüne gelip arama kısmına ‘Kim 20 GB ister?‘ yazıp arattıktan sonra açılan ekranda KAZAN butonuna basmamız yeterlidir. 3 Sorudan olışan testi geçtikten sonra otomatik olarak hattınıza hediyeniz tanımlanacaktır. Hediye internet paketiniz tanımlanmadan önce kısa mesaj ile bilgilendirme alacaksınız ve mesaj geldikten sonra hediyeniz hazır. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle…

Turkcell Haftalık 5 GB İnternet Kampanyası Hediye Avı

Bu kampanyadan faydalanmak için yine BİP uygulamasını indirip kayıt işlemlerini tamamlamamız gerekiyor. Bu işlemden sonra BİP uygulamasında Mesajlar bölümüne gelip arama kısmına ‘BİP Hediye Avı’ yazıp arattıktan sonra açılan ekranda sistemden otomatik mesaj ile iletilen resimdeki Nasıl Puan Kazanırım ifadesine tıklamamız yeterli olacaktır. Burada hediyemizi almak için BİP aramaları yapmamız yeterli olacaktır. BİP aramaları yaptıkça puan kazanmaya başlayacaksınız ve BİP puanınız artacak. Burada bilmemiz gereken husus ise yaptığımız görüşmenin her saniyesi için 5 puan kazandırmasıdır. Konuştukça kazanmak istiyorsanız sizde hemen Hediye Avı Kampanyasına katılın. 5 GB a kadar bedava internet kazanma şansını yakalayın.

Turkcell Günlük 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanmak için yine BİP uygulamasını indirip kayıt işlemlerini tamamlamamız gerekiyor. Bu işlemden sonra BİP uygulamasında Mesajlar bölümüne gelip arama kısmına ‘Bilgi Savaşı’ yazıp arattıktan sonra açılan ekranda sistemden otomatik mesaj ile iletilen resimde genel kültür sorularına cevap vererek hediye kazanmaya başlayabilirsiniz. İster bireysel ister arkadaşlarınız ile yarışarak sizde hemen kazanmaya başlayın. Tekli Oyun oynayarak Günlük 1 GB’a kadar, takım oyunlarıyla Haftalık 1 GB’a kadar kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Turkcell Bip 2 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası

Turkcell hat sahiplerine özel olan BİP uygulamasını iPhone kullanıcıları için AppStore üzerinden, Android telefon kullanıcıları için PlayStore mağazısından BİP uygulamasını indirebilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için BİP uygulamasını indirdikten sonra kayıt işlemlerini tamamlamamız gerekiyor. Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra Hediye 2 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava 1 GB İnternet Kampanyası (BiP Kullandıkça Kazan Kampanyası)

Turkcel’liler BiP uygulaması ile mesajlaştıkça kazanıyor, kazandıkça daha çok mesajlaşmak istiyor. Her hafta yenilenen ve sınırlı sayıda kotasıyla BiP Yıldızları kampanyasından faydalanmak için,BiP Uygulamasına girip Keşfet kısmında yer alan BiP Yıldızları kanalına abone olup ve size özel mesaj hedefini yerine getirmeniz gerek, bu işlemleri tamamladıktan sonra ‘Hediyemi Al’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Günlük 1 GB hediyeniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap