Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Aşmayan 3 GB Paketi (Uygun Paketler)

Türk Telekom kullanan ve faturasız hat kullanıp ardından faturalı hatta sahip olan kullanıcılara bütçeye uygun bir tarife önermek gerekirse Aşmayan 3 GB Tarifesini müthiş bir öneri olacaktır.

Bu paketi önermek için bulunan sebeplere bakıldığında ise internet, SMS ve dakika sürelerinin gayet makul seviyede olmasıdır. Ayrıca bu paketin en güzel yanı ise hem uygun fiyata sahip olması hem de vaktini dışarıda geçirenlerin evlerinde internet hattının bulunması ile yetecek düzeyde olmasıdır. Bildiği üzere ev interneti olan kişiler dışarıda daha az bir internet miktarı harcaması yaparlar. Çünkü video ve indirme işlemlerini bu tarz kullanıcılar sınırsız şekilde olan ev interneti ile sağlarlar. Türk Telekom abonesi olan ve şu anda faturasız hat kullanan kişilerin daha sonra faturalı hatta geçerek bu güzel kampanyadan faydalanması mümkündür.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan 3 GB Paketi

Türk Telekom sunduğu bu eşsiz kampanyaya taahhütlü katılan müşterilerinden yani 12 ay kalma sözüne fiyat olarak 25 TL ücret talep etmektedir. Taahhütsüz yapmayacak olan aboneler ise 40 TL olarak ücret öderler. Yani burada dikkat edilmesi gereken şey kampanyadan faydalanıp 12 ay kalma sözü vermeler 15 TL indirimden yaralanma şansına sahip olurlar.

 

 

Ayrıca Avea bedava internet paketleri yazımızada bir göz atmanızda fayda var.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Halil dedi ki:

  Efsane bir uygulama

 2. Halil dedi ki:

  Bu süre zarfı içerisinde gerçekten böyle GB hediye görmedim harikulade

 3. Memet dedi ki:

  Şimdi deneyecem

  1. Admin dedi ki:

   Sorun yokdur umarım

 4. Hamza Güner dedi ki:

  Bedava İntrnet Sıturum

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap