Bedava İnternet Paketi

Turkcell Ramazan Bayramı 1 GB Bedava internet

14.06.2018

Turkcell Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası Ramazan Bayramına Özel Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Turkcell Ramazan Bayramı 1 GB Bedava internet

Merakla beklenen Turkcell kampanyaları arasında yer alan Turkcell Ramazan Bayramı hediye internet paketleri müşterilerin hizmetine açıldı. Kampanya tanımlandıktan sonra 1 hafta (7 gün) geçerli olacaktır. Ardından paket otomatik olarak iptal konuma gelecektir. Kampanyadan belirtilen şartlara sahip olan bütün Bireysel Faturalı ve Hazır Kart faturasız hat müşterileri yararlanabilecek. Bunun yanında kampanyaya katılacak olan abone sayısında da herhangi bir kısıtlama bulunmadığından dolayı, sizlerde rahatça bu fırsattan yararlanabileceksiniz. Kampanya tamamen ücretsiz olduğundan Faturanıza herhangi bir ücret yansımaz veya TL düşümü yaşamazsınız. Turkcell Ramazan ve Sahur kampanyaları ile milyonlarca abonesine ücretsiz internet hizmeti verdi. Tabi ki Ramazan Bayramında da müşterilerinin yanında olup sevdikleriyle doya doya görüşebilmeleri için hediye internet kampanyasını eksik etmedi. Bu kampanyayla sahip olacağınız Turkcell Bedava internet hakkınızı dilerseniz Whatsapp, Bip gibi uygulamalardan akraba ve arkadaşlarınızın bayramını kutlayabilirsiniz.

Kampanya tanımlandıktan sonra kullanılacak olan hediye internet ile, internet üzerinden sesli aramalar yapabilir bayram mesajları da gönderebilirsiniz. Bu kampanyadan bütün aboneler her bir hattı için sadece 1 defa yararlanabilir. Kullanamadığı internet hakları ise bir sonraki haftaya devir etmez belirtilen süre dolduktan sonra silinir. Kampanyanın güzel yanlarından biri ise %80 ve %100 SMS’leri ile ne kadar kullandığınızı görebilirsiniz. Bayram fırsatlı kampanya bir hafta boyunca kullanılabilecek internet paketi hediyesi içereceğini düşünüyoruz. Kampanyadan faydalanmak için gelecek olan hediyenin başladığına dair mesajın ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketi kullanımınız için bir sınır bulunmuyor dilediğiniz saat aralığında dilediğiniz uygulama ve sayfalarda kullanabileceksiniz. Fakat unutulmamalı ki bu kampanya da sadece yurt içinde geçerli olacaktır. Turkcell Bayram’da da sizleri yalnız bırakmıyor. Ramzan Bayramında şeker tadında bir kampanya yaparak abonelerinin gereksinimlerini karşılıyor.

 

Salla Kazan Ramazan Bayramı Kampanyası

Salla Kazan Kampanyası ile milyonlarca Turkcell abonesi hediye internet almakta. Ramazan Bayramı nedeniyle bu Cuma yani Bayram günü Salla Kazan kampanyasından 2 defa faydalanabiliyorsunuz. İlk hediyenizi aldıktan sonra uygulamaya tekrar giriş yapıp, salla kazan uygulaması ile hediyenizi alın.

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan kalan haklarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir, gelecek olan bilgilendirme mesajından öğrenebilirsiniz.
  • Geçen yıl otomatik tanımlanan bir kampanya ile abonelere hediye 1 gb internet tanımlanmıştı. Bu yılda benzer bir kampanya yapılacağını düşünmekteyiz.
  • Muhtemelen Hediyeniz bayram sabahı hattınıza yüklenmiş olacaktır.
  • Şuan 2018 Ramazan Bayramı Kampanyası açıklanmadı; fakat aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek bayramda kullanabileceğiniz hediyelere ulaşabilirsiniz.
  • Diğer Kampanyalar için; Turkcell Bedava internet yazımızı ziyaret edin.

Turkcell Ramazan ayı içerisinde yaptığı kampanyalarla abonelerinin hediye içerikler kullanmasına yardımcı olmuştu, bu kampanyaylada bayramda abonelerinin ücretsiz internet kullanmasına fayda sağlıyor. Kampanya hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Turkcell Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Bu kampanya ile Turkcell müşterilerine bir kez daha ne kadar çok değer verdiğini gösteriyor. Umarım bayram sonrasında da mobil uygulamalar ve buna benzer içerikler ile ücretsiz paket hediye etmeye devam eder.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. TURKCELLİ dedi ki:

    Admin bende öyle düşünüyorum, uzun süredir Bayram hediyeleri otomatik olarak geliyor. Bakalım bu Ramazan Bayramında sevgili Turkcell bizlere kaç GB Hediye internet verecek.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap