Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Turkcell Ramazan Bayramı 1 GB Bedava internet

Turkcell Turkcell Sizinle Kampanyası Ramazan Bayramına Özel Bedava Haftalık 1 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Turkcell Ramazan Bayramı 1 GB Bedava internet

Merakla beklenen Turkcell kampanyaları arasında yer alan Turkcell Ramazan Bayramı hediye internet paketleri müşterilerin hizmetine açıldı. Kampanya tanımlandıktan sonra 1 hafta (7 gün) geçerli olacaktır. Ardından paket otomatik olarak iptal konuma gelecektir. Kampanyadan belirtilen şartlara sahip olan bütün Bireysel Faturalı ve Hazır Kart faturasız hat müşterileri yararlanabilecek. Bunun yanında kampanyaya katılacak olan abone sayısında da herhangi bir kısıtlama bulunmadığından dolayı, sizlerde rahatça bu fırsattan yararlanabileceksiniz. Kampanya tamamen ücretsiz olduğundan Faturanıza herhangi bir ücret yansımaz veya TL düşümü yaşamazsınız. Turkcell Ramazan ve Sahur kampanyaları ile milyonlarca abonesine ücretsiz internet hizmeti verdi. Tabi ki Ramazan Bayramında da müşterilerinin yanında olup sevdikleriyle doya doya görüşebilmeleri için hediye internet kampanyasını eksik etmedi. Bu kampanyayla sahip olacağınız Turkcell Bedava internet hakkınızı dilerseniz Whatsapp, Bip gibi uygulamalardan akraba ve arkadaşlarınızın bayramını kutlayabilirsiniz.

Kampanya tanımlandıktan sonra kullanılacak olan hediye internet ile, internet üzerinden sesli aramalar yapabilir bayram mesajları da gönderebilirsiniz. Bu kampanyadan bütün aboneler her bir hattı için sadece 1 defa yararlanabilir. Kullanamadığı internet hakları ise bir sonraki haftaya devir etmez belirtilen süre dolduktan sonra silinir. Kampanyanın güzel yanlarından biri ise %80 ve %100 SMS’leri ile ne kadar kullandığınızı görebilirsiniz. Bayram fırsatlı kampanya bir hafta boyunca kullanılabilecek 1 GB internet paketi hediyesi içermektedir. Kampanyadan faydalanmak için gelecek olan hediyenin başladığına dair mesajın ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketi kullanımınız için bir sınır bulunmuyor dilediğiniz saat aralığında dilediğiniz uygulama ve sayfalarda kullanabileceksiniz. Fakat unutulmamalı ki bu kampanya da sadece yurt içinde geçerli olacaktır. Turkcell Bayram’da da sizleri yalnız bırakmıyor. Ücretsiz Haftalık 1 GB internetin keyfini doya doya çıkartın!

Turkcell Ramazan Bayramı 1 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan kalan haklarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir, gelecek olan bilgilendirme mesajından öğrenebilirsiniz.
  • Turkcell’de 90 günden uzun süredir bulunan, 01.03.2017 – 20.06.2017 tarihleri arasında toplam data kullanımı 30 mb altında olan müşteriler, Son üç ay içerisinde sürekli aktif Turkcell veri tabanında akıllı telefona sahip olan, bireysel ve kurumsal ses hattına sahip, Turkcell veri tabanında veri işleme izni olan bütün müşterilere kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Otomatik tanımlanacak olan bir kampanya olduğundan herhangi bir SMS göndermeniz gerekmemektedir.
  • 29 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli bir kampanyadır.
  • Diğer Kampanyalar için; Turkcell Bedava internet yazımızı ziyaret edin.

Kampanya hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Turkcell Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Bu kampanya ile Turkcell müşterilerine bir kez daha ne kadar çok değer verdiğini gösteriyor. Umarım bayram sonrasında da mobil uygulamalar ve buna benzer içerikler ile ücretsiz paket hediye etmeye devam eder.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. TURKCELLİ dedi ki:

    Admin bayram hediyesi hem o hemde salla kazan yapanlar yarın tekrar yapabilecek yani bir “haftada 2 kere?

BİR YORUM YAZ