Bedava İnternet Paketi

Turkcell Güncel Bedava İnternet Paketleri 2021

22.05.2020
Turkcell Güncel Bedava İnternet Paketleri 2021

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell’in koron virüs sonrasında okulların tatil edilmesiyle birlikte tarafınıza derslerinizi ücretsiz izleyebilmeniz ve takip edebilmeniz adına EBA 6 GB bedava internet paketi verilmektedir. Turkcell öncesinde 3 GB bedava internet olan kampanyasını 6 GB olarak güncellemiştir. İşte detaylar…

Turkcell bireysel ve kurumsal faturalı hat sahiplerinin yanı sıra ön ödemeli ses hattına sahip kullanıcılar BİP uygulamasının keşfet kısmında bulunan EBA kanalı üzerinde sadece EBA mobil uygulamasında ve eba.gov.tr adresinden geçerli 3 GB bedava internetlerini 6 GB olarak ikiye katlayabilmektedir.

Firma MEB’in EBA mobil uygulaması ve eba.gov.tr adresinden geçerli 6 GB bedava internet paketini alabilirsiniz. EBA 6 GB bedava internet paketini alabilmek için önerilen yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Turkcell’in EBA bedava internet paketini alabilmeniz için öncelikle BİP uygulaması kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Eğer hâlihazırda BİP kullanıcısı iseniz uygulama içerisinde yer alan keşfet kısmından EBA şeklinde arama yapabilir ve çıkan EBA kanalını takip edebilirsiniz. Bunun ardından bedava internet paketinizi otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet paketi bitince ne olur?

EBA 6 GB bedava internet paketiniz bitmesinin ardından tarife aşım ücreti şeklinde faturanıza yansıtılacaktır.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell’in GNC uygulaması ile bedava internet kazanma kampanyası nedir? Bu kampanya hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazımızda anlatacağız.

Turkcell’in GNC uygulaması ile bedava internet kazanma kampanyası GNC uygulaması içerisinde yer alan Çatlat bölümüne girerek ve yumurtaları çatlatarak hediye internet kazanabileceğiniz bir kampanyadır.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Siz de GNC uygulamasında yumurta çatlatarak bedava internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız öncelikle GNC uygulamasını indirmeli ve ardından Çatlak bölümüne girerek karşınıza çıkan 2 adet yumurtayı çatlatarak hediye internet kazanabilirsiniz. GNC uygulamasından kazanabileceğiniz hediyeniz tarafınıza gelecek bilgilendirme mesajı ardından aktifleşecektir.

 

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet

Bu yazımızda siz Turkcell kullanıcıları için Turkcell BİP uygulamasını kullanarak nasıl bedava internet kazanacağınızı anlatacağız. Kampanyayla ilgili tüm detaylar yazımızda…

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Nedir?

Turkcell BİP uygulaması ile bedava internet kazanma kampanyası, Turkcell kullanıcılarının BİP uygulamasını indirmesi ve kullanması koşuluyla kullanıcıya

tanımlanan hediye internet paketidir.

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell BİP uygulaması ile bedava internet paketi kazanabilmeniz için ilk yapmanız gereken öncelikli olarak uygulama mağazanızdan BİP uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. BİP uygulamasını indirmeniz ve ardından açmanız halinde Turkcell tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Bu sebeple uygulamayı indirip açmak dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Dergilik 1GB Bedava İnternet

Turkcell’in Dergilik uygulamasını indirerek 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Yazımızda Dergilik uygulamasını indirerek nasıl bedava internet kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.

Turkcell’in Dergilik uygulaması ile 1 GB bedava internet kazanma kampanyası Dergilik uygulamasının indirilmesi ve kullanılması ile aktifleşen bir kampanyadır.

Dergilik 1GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Dergilik 1 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için öncelikle Dergilik uygulamasını indirmeli ve kullanmaya başlamalısınız. Bu işlemleri tamamlamanızın ardından 1 GB hediye internetiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Bu internet sadece Dergilik uygulamasında kullanılabilmektedir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan ile GB Bedava İnternet Paketi

Turkiye’nin en çok tercih edilen GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell, müşterileri için salla kazan uygulaması vasıtası ile bedava internet, sms ve konuşma paketi gibi hediyeler dağıtmaktadır. Salla kazan uygulamasını indirerek uygulamayı kullanan müşteriler bedava internet paketlerinin yanı sıra konuşma ve sms gibi ilave hediye paketlerde kazanabilir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan ile GB Bedava İnternet Paketi Nedir?

Turkcell salla kazan uygulaması ile abonelerine bedava internet başta olmak üzere pek çok farklı hediye seçeneği sunmaktadır

 

 

Turkcell Dijital Yüklemelere 2 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell kullanıcıları için operatör uygulaması ile bedava 2 GB internet kampanyası başlatmıştır. Yazımızda dijital 2 GB bedava internet kampanyası hakkında bilgi vereceğiniz.

Turkcell Dijital Yüklemelere 2 GB Bedava İnternet Paketi Nedir?

Dijital yüklemelere 2 GB bedava internet paketini Turkcell’in dijital operatör uygulamasında ya da turkcell.com.tr adresinden kampanya kapsamında olan paketlerden herhangi bir tanesini kredi kartıyla yüklediğinizde 4 hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet kazanacaksınız.

Turkcell Dijital Yüklemelere 2 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Kampanyaya katılabilmeniz için herhangi bir işleme gerek duyulamamaktadır. Sadece dijital operatör uygulaması üzerinden ya da web sitesi üzerinden belirlenmiş olan paketlerden birisiniz kredi kartı ile satın alınması durumunda hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Fizy Dinledikçe 1 GB Bedava İnternet Paketi

Yazımızda sizler için Turkcell Fizy dinledikçe 1 GB bedava internet kazanma kampanyası hakkında bilgi vereceğiz. Tüm detaylar yazımızda yer almaktadır.

Turkcell Fizy Dinledikçe 1 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell’in sahibi olduğu Fizy uygulamasını indirip Premium üyelik alırsanız siz de uygulama üzerinde müzik dinledikçe bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Fizy Dinledikçe 1 GB Bedava İnternet Paketini Kimler Alabilir?

Bu kampanyadan bulunduğunuz ayın son gününde fizy Premium üyeliği, fizy Premium ek paketleri ve bireysel faturalı Turkcell müşterileri yararlanabilir.

Fizy Dinledikçe Kazan 250MB: 1 ay boyunca 100 ila 249 adet müzik dinlemeniz durumundan 250 MB bedava internet kazanabilirsiniz.

Fizy Dinledikçe Kazan 500MB: 1 ay boyunca 250 ila 499 adet müzik dinlemeniz durumunda 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz.

Fizy Dinledikçe Kazan 1 GB: 1 ay boyunca en az 500 adet müzik dinlemeniz durumunda 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap