Bedava İnternet Paketi

Az Bilinen Redli Elite Plus Tarifesi 50 gb internet

Vodafone Faturalı Redli Elite Plus 50 GB tarifesi aboneler tarafından pek bilinmeyen ama avantajları da saymakla bitmeyecek bir tarife. İçinde hemen hemen Vodafone’a ait bütün özelliklerin bulunduğu bu tarife ile her ay cepten 50 GB internetin tadını doya doya çıkarın. Ayrıca paketinizde bulunan Pass özellikleri ile en çok kullanılan uygulamalarda internetinizden düşmeden rahatça kullanımlar yapın. Vodafone Faturalı Redli Elite Plus 50 GB Paketi, faturalı bireysel müşterilerin faydalanabileceği bir tarifedir.

Bu paket beni aşar diyenler internetiniz bittiğinde Vodafone Bedava internet kategorisi yanınızda. Bu kategoride size uygun kampanyalara katılın haftalık, aylık bedava internet haklarından yararlanın.

Vodafone Red Elite Plus Paketi

Redli Elite Plus paketine gelen aboneler aylık kontratsız 299 TL karşılığında Vodafone’luları ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 5000 dakika arama,yurt içi heryöne 5000 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 50 GB cepten mobil internet haklarına sahip olurlar.

Vodafone Red Pass

Redli Elite Plus Paketi Ek Özellikler

  • Kotadan düşmeyen iletişim,
  • Kotadan düşmeyen müzik,
  • Kotadan düşmeyen sosyal,
  • Kotadan düşmeyen video faydalarını kullanma hakkına ek ücret ödemeden sahip olur.

Tarife Fiyatı

Tarife fiyatları operatör tarafından değiştirilebileceğinden dolayı geçiş yapmadan önce paketin ücretini öğrenmeyi unutmayın.

Kontratlı aboneler için 269 TL.
Kontratsız aboneler ise 299 TL karşılığında bu tarifeye sahip olabilirler.

Redli Elite Plus Tarifesi Nasıl Yapılır ?

cep merkezi

Tarifeye geçiş işlemleri müşteri hizmetleri ya da Vodafone bayileri aracılığıyla yapılmaktadır.

Kalan Kullanım Haklarımı Nasıl Sorgularım ?

OZET yazıp 7000‘e sms göndererek DAKİKA, SMS ve İNTERNET paketinizden ne kadar kullanım hakkı kaldığını sorgulayabilirsiniz.

Paket içerikleri yurt içi kullanımları için geçerlidir. Fakat tarifenizin özelliği kapsamında belirli Yurt dışı ülkelerini kendi dakikalarınız ile arayabilirsiniz. Hangi ülkeleri arayabileceğinizi Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca paketinize ek özel indirim ve fırsatları Avantaj Cepte uygulamasını cihazınıza yükleyerek öğrenebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.