Bedava İnternet Paketi

Akıllı Profesyonel Tarifesi – 6 GB internet 100 Dakika 100 SMS

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6GB Tarifesi hakkında genel bilgiler burada yer almaktadır. Türk Telekom’un faturalı tarifelerinden biri olan Akıllı Profesyonel 6GB paketi de fiyatı uygun olduğundan çokça talep görüyor. Özel Programlar menüsünde yer alan bu tarifenin indirimli fiyatı yeni aboneler için 39 TL’diri. Belirtilen ücret yeni hat alarak ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye gelip 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalma sözü veren aboneler için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye gelip taahhüt yapmayan aboneler için aylık paket ücreti 49 TL olarak uygulanacaktır.

TT Mobil faturalı hat alarak gelen aboneler Türk Telekom Bedava internet kategorisinde kendileri için özel yapılmış kampanyalardan yararlanabilir. Bu kampanyalardan yararlanarak her ay ücretsiz internet alabilirler.

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6 GB Paketi

Akıllı Profesyonel 6GB paketini satın alarak ayda 39 TL’ye 6GB cepten internet + hediye 100 dakika ve 100 SMS! haklarına sahip olursunuz.

Akıllı Profesyonel 6GB Ücretlendirme Bilgisi
Akıllı Profesyonel 6GB
Taahhütlü Aylık Ücret 39 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 49 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 100 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 100 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 7 TL/100 DK
SMS 7 TL/100SMS
MMS 1,25 TL/MMS

Akıllı Profesyonel 6GB tarifesinin aylık fiyatı; Türk Telekom’a yeni gelenler için 39 TL’dir. Faturasız tarifelerden geçiş yapan aboneler için 49TL’dir.

Akıllı Profesyonel 6GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • PRO 6GB yazıp 5555‘e mesaj göndererek, Türk Telekom cep merkezlerine giderek ya da 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Akıllı Profesyonel 6GB tarifesine kayıt olabilirsiniz.
  • SMS aracılığıyla taahhüt yapıp indirim almak için SOZ yazıp 5555‘e ücretsiz SMS göndermeniz gerekir.
  • Pakete geçiş yapmadan önce müşteri hizmetlerinden bilgi almanız gerekir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.