Bedava İnternet Paketi

Akıllı Profesyonel Tarifesi – 6 GB internet 100 Dakika 100 SMS

21.01.2019
Akıllı Profesyonel Tarifesi – 6 GB internet 100 Dakika 100 SMS

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6GB Tarifesi hakkında genel bilgiler burada yer almaktadır. Türk Telekom’un faturalı tarifelerinden biri olan Akıllı Profesyonel 6GB paketi de fiyatı uygun olduğundan çokça talep görüyor. Özel Programlar menüsünde yer alan bu tarifenin indirimli fiyatı yeni aboneler için 39 TL’diri. Belirtilen ücret yeni hat alarak ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye gelip 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalma sözü veren aboneler için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye gelip taahhüt yapmayan aboneler için aylık paket ücreti 49 TL olarak uygulanacaktır.

TT Mobil faturalı hat alarak gelen aboneler Türk Telekom Bedava internet kategorisinde kendileri için özel yapılmış kampanyalardan yararlanabilir. Bu kampanyalardan yararlanarak her ay ücretsiz internet alabilirler.

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6 GB Paketi

Akıllı Profesyonel 6GB paketini satın alarak ayda 39 TL’ye 6GB cepten internet + hediye 100 dakika ve 100 SMS! haklarına sahip olursunuz.

Akıllı Profesyonel 6GB Ücretlendirme Bilgisi
Akıllı Profesyonel 6GB
Taahhütlü Aylık Ücret39 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret49 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi100 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS100 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne7 TL/100 DK
SMS7 TL/100SMS
MMS1,25 TL/MMS

Akıllı Profesyonel 6GB tarifesinin aylık fiyatı; Türk Telekom’a yeni gelenler için 39 TL’dir. Faturasız tarifelerden geçiş yapan aboneler için 49TL’dir.

Akıllı Profesyonel 6GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • PRO 6GB yazıp 5555‘e mesaj göndererek, Türk Telekom cep merkezlerine giderek ya da 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Akıllı Profesyonel 6GB tarifesine kayıt olabilirsiniz.
  • SMS aracılığıyla taahhüt yapıp indirim almak için SOZ yazıp 5555‘e ücretsiz SMS göndermeniz gerekir.
  • Pakete geçiş yapmadan önce müşteri hizmetlerinden bilgi almanız gerekir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap