Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy Turuncu Small 3 GB internet, 500 Dakika 5000 SMS Kapatıldı!

Bu tarife 2019 Nisan 17 Tarihi itibariyle kapatılmıştır. Yenilenmeyecek ve tekrar satışı yapılmayacaktır!

Türk Telekom Selfy, faturasız paketlerde uzun süredir bulunan Selfy’nin Turuncu Small 500 tarifesi tam size göre. Gündelik olarak internete fazla önem vermeyen, sürekli Wi-fi’den internete bağlanan yada 3 GB internet bana yeter diyen aboneler için bu tarife sadece 18 TL. Faturasız bir paket olduğundan dolayı herhangi bir kampanya girişi ya da taahhüt yapılmaz. 500 dakika her yöne konuşma, 5000 adet sms ve 3 gb internetin fiyatı yeni aboneler için 18 TL, mevcut aboneler için 26 TL, 20.03.2018 itibariyle, son 30 gün içinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için tarifeye ilk kayıt oluşlarının üzerinden 6 ay geçmiş aboneler paketten 20 TL‘ye yararlanacak.

  • Türk Telekom Turuncu Small paketine geçiş yapan aboneler faturasız hatlarına TL yüklediklerinde ücretsiz internet kazanırlar. Kampanyaya nasıl katılım yapılır öğrenmek için Telekom Bedava internet bölümünde yer alan yükleme kampanyalarına bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’nin Turuncu Small 500 Paketi

Bu pakete gelen aboneler faturasız hatlarına TL yükleyerek her ay paketin yenilenmesini sağlayabilir. Sözü geçen tarife hattınıza tanımladığınızda tekrar eden bir pakettir, yeterli TL olduğunda her yenilenme tarihinde hattınıza tekrar tanımlanacaktır. Tarife internetiniz yeterli gelmezse hediyelerden faydalanabilir ya da ek internet paketi satın alabilirsiniz.

Selfy’nin Turuncu Small Paketi Nasıl iptal edilir ?
Selfy’nin Turuncu Small 500 Paketi
KAMPANYA KAYIT TURUNCUS500 –> 4545
KALAN SORGULAMA KALAN TURUNCUS500 –> 4545
KAMPANYA İPTALİ IPTAL TURUNCUS500 –> 4545

Türk Telekom Selfy Turuncu Small Paketi Nasıl Yapılır ?

Paketten faydalanabilmek için Selfy üyesi olmalısınız. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilseniz paketi almak için TURUNCUS500 TC Kimlik No yazarak 4545‘e SMS gönderebilirsiniz.

Hangi Paket? Selfy’nin Turuncu Small 500 Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK + Her Yöne 5000 SMS + 3 GB İnternet
Ne Öderim? 18 TL / AY (Yeni aboneler için bu fiyat geçerlidir.)
Nasıl Alırım? TURUNCUS500 yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni hat alarak Türk Telekom Selfy gelip faturasız Selfy’nin Turuncu Small 500 Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda sadece 18 TL’ye yararlanabilirsin.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap