Bedava İnternet Paketi

Turkcell Şanslı Çark ile Hediye NoteBook Kazan

15.09.2018
Turkcell Şanslı Çark ile Hediye NoteBook Kazan

Turkcell Şanslı Çark, Hediye çarkı Cep Merkezlerinden katılabileceğiniz bu kampanyada genelde Paycell hakkı veriliyor. Müşterilerini Cep Merkezlerine yönlendirmek isteyen Turkcell hediyeler vererek bunu başarmış gibi görünüyor. Aboneler genelde fatura ödeme, veya kampanyalı cihaz almak için Cep Merkezlerini ziyaret ediyor. Turkcell satış politikasını değiştirerek, abonelerin cep merkezlerini ziyaret edip, farklı teknolojik ürünleri de incelemesini istiyor gibi görünüyor.  Resmi instagram sayfasında yaptığı açıklama ile 14 – 15 Eylül tarihlerinde teknolojik fırsatlardan faydalanmanız için sizleri iletişim merkezlerine beklediğini duyurdu.

Kampanya ile verilen hediyelerinde yenilendiğini belirtse de katılanların çoğu herkese 50 tl paycell veriyor gibi yorumlar yapmış. Müşterileri için son zamanlarda yeni hediye internet kampanyaları yapan Turkcell, bu tür kampanyalarla da diğer operatörlere göre farklı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. İnternetsiz kaldıysanız son kampanyaları görmek için Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edip hediyeleri inceleyebilirsiniz.

Turkcell Şanslı Çark kampanyası ile sahip olabileceğiniz hediye listesi aşağıdaki gibidir. Göze çarpan en iyi hediye ise NoteBook olarak görünüyor. Aranızdan biri kazanırsa yorum kısmına yazmayı unutmasın.

Turkcell Şanslı Çark

Turkcell Şanslı Çark kampanyasından arkadaşlarınızın da bilgisi olsun istiyorsanız yukarıdaki Whatsapp butonunu kullanarak paylaşabilirsiniz. Ne kadar çok katılım o kadar çok hediye demektir.

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası

Toplamda 14 farklı hediyenin bulunduğu çarkı çevirerek sizde hediye kazanabilirsiniz. Çarkı her bir müşteri sadece 1 defa çevirebilecektir. Eğer bir ürün kazanırsa çalışanlar yardımı ile ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Ücretsiz olarak hizmete sunulan bu kampanya bütün Turkcell TiM’lerde bulunmaktadır. Bugün boş vaktiniz varsa gidip denemenizi öneririm, Laptop size çıkabilir.

Turkcell Şanslı Çark Hediyeleri

 1. Sırt Çantası
 2. Hadi Joker hakkı
 3. NoteBook
 4. Goller Cepte
 5. Şarj Cihazı
 6. Akıllı Saat
 7. Akıllı Telefon
 8. Fizy
 9. Hoparlör
 10. TV+
 11. Kamera
 12. Hediye Çeki
 13. Kulaklık
 14. Paycell

gibi hediyeler verilmekte. Hediye kazanmama gibi bir durum söz konusu değil yukarıdaki hediyelerden birini kazanırsınız. Çarkı çevirmek için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Turkcell Şanslı Çark Kampanyasına Nasıl Katılırım ?

 • Size en yakın Turkcell iletişim merkezine (TİM) gidin.
 • Burada ilgili ekrana telefon numaranızı yazıp çarkı çevirmeniz yeterli olacaktır.
 • Diğer Kampanyalar 2GB Hediye için; Turkcell Bedava internet paketi yazısını ziyaret.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Bayram dedi ki:

  Turkcell cok iyi

 2. alpee dedi ki:

  Notebook çıktı 2 arkadaşıma da akıllı telefon📱 çıktı

 3. Erkan tortum dedi ki:

  Ben kazandım arkadaşlar ama aktivasyon kodu bekliyorum başka çıkan varmı acaba gerçekten tamamen ücretsiz mi verecekler yoksa indirimi yüzde 10 veya üzerimi olacak merekla bekliyorum başka hediye çıkan arkadaşlar hediyesini nasıl aldı tamamen ücretsizmi buraya yazarsanız sevinirim

 4. İsmail dedi ki:

  Turkcell hesabındamı oluyor

  1. Admin dedi ki:

   Cep Merkezinden yapılıyordu..

 5. Yusuf dedi ki:

  Çok iyi

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap