Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom, bahar şenliğini aratmayan yepyeni kampanyası “Yükleme Şenliği” ile abonelerine 1 Saat Her Yöne Konuşma hediye ediyor. Kampanyaya aynı zamanda avantajlı kampanya diyebiliriz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları İçin Tıklayın!

Faturasız Bireysel Türk Telekom Aboneleri’ ne yönelik olan bu kampanya kapsamında ilgili tarihlerde her 30 günde 1 yapacağınız yüklemeye hediye dakika veriyor. İşte Detaylar:

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Kampanya için henüz bitiş süresi bulunmamaktadır.

 • Her 30 günde hattınıza tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız
 • Yüklemeyi gerçekleştirmeden önce kampanyaya katılmak için HERYONE DK yazıp 5555’e , SMS gönderilmesi gerekmektedir.

 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan,
  Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki
  ön ödemeli bireysel tarifelerden birinde bulunan ve Selfy üyesi olmayan
  kadın müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.
 • HERYONE DK yazıp 5555’e gönderin,
 • Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra kampanya tarihleri içerisinde Türk Telekom mağazalarından tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir. 
 • Yüklenen hediye internet paketi yükleme miktarına göre 1 günlük, 1 haftalık ve 1 aylık olarak tanımlandıktan sonra ilgili sürede kullanılmayan internet hakları sonraki güne devretmeyecektir!
 • Kampanya kaydının ardından tek seferde yapacağınız her 40 TL ve üzeri yüklemeniz karşılığında ayrı ayrı olacak şekilde kampanya kapsamında sunulan hediye paketten yararlanabilirsiniz!
 • Yurt içinde geçerli olan hediye internet paketi yurt dışı kullanımlarına kapalıdır!
 •  Kampanya kapsamında kazandığınız hediye internet bir başkasına veya başka bir hattınıza devredilemez!

10 GB Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanya kapsamında hediye edilecek olan 10 GB bedava internet hediyesinden yararlanabilmeniz için öncelikle kampanya kaydınızı yapmalısınız. Eğer Türk Telekom bireysel faturasız hat sahibi iseniz:

Senlik GB yazarak 5555‘ e SMS göndererek kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Keyifli harcamalar!

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

    Her Yone Konusma Kampanyası’ndan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki tüm ön ödemeli bireysel tarifelerde bulunan ve Selfy üyesi olmayan kadın müşteriler yararlanabilecektir.

    Ayrıca Hesaplı 300 Paket’ni aktif olarak kullanan (hattına tanımlı olan) müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.

    Kampanya boyunca 30 günde bir tek seferde belirtilen tutarda yükleme yapıldığında, Haftada 1 saat olmak üzere 4 hafta süresince toplam 4 saat ücretsiz yurtiçi her yöne dakika hakkı sunulacaktır

    Haftalık 1 saat ücretsiz her yöne dakika faydası, haftanın her günü sadece 13:00-14:00 saatleri arasında kullanılabilecektir.

    Bir hafta içerisinde kullanılmayan fayda bir sonraki haftaya devretmeyecek olup, 4 hafta boyunca her haftanın sonunda 13.00-14:00 saatleri arasında geçerli her yöne 1 saat konuşma hakkı otomatik yenilecektir.

    Kampanya 12 ay boyunca geçerlidir. İlgili her yöne konuşma faydası 12’inci ayın sonunda sona erecektir.

    Kampanyayı iptal etmek için IPTAL HERYONE DK yazıp 5555’e gönderilmesi gereklidir.

    Faydanın geçerlilik süresi içerisinde kampanya kaydının iptal edilmesi halinde kampanya dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu fayda geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecektir.

    Kampanyayı iptal eden müşteriler daha sonra tekrar ilgili kampanyaya kayıt olabilecektir. Kampanyaya tekrar kayıt olunması durumunda, kampanya kapsamında sunulan fayda kaldığı aydan itibaren devam edecek, 12. ay sonunda sonlanacaktır.

    Kampanyadan Selfy üyesi olan veya Hesaplı 300 paketini kullanan müşterilerimiz yararlanamaz. Selfy üyeliğini ve Hesaplı 300 paketinizi iptal ettikten sonra katılım talebinizi tekrar iletebilirsiniz.

    Bahsedilen fayda geçerlilik süresi içerisinde bir kez elde edilebilecektir.

    Kampanya kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.

    Kampanya kapsamında sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

    Kampanya kapsamında sunulan dakikaların aşımı durumunda veya kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, yapılan aramalar müşterinin üzerinde konuşma paketi varsa o paketteki kullanım haklarından düşecek, yoksa her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

    Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.

    Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptal yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamında olmayan Hesaplı 300 Paketi’ne kayıt olan veya Selfy’e üye olan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

    TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. deli mi ne dedi ki:

  bunlar gerçek mi

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   Tabiki geçerli. Daha kampanya tarihi geçmedi fırsatı kaçırmayın derim.