Bedava İnternet Paketi

Mobilist 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom avantajlarıyla sadece faturasız abonelere yönelik sunulan Mobilist 5 GB İnternet Paketinin bir üst versiyonu olan Mobilist 10 GB İnternet Paketi cazip fiyatı ve hediyeleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Türk Telekom Bedava İnternet Paketi kapsamında sayamasakta en uygun fiyatlarla sunulan Türk Telekom ucuz internet paketi arasında sayabileceğimiz bu mükemmel paket sayesinde 10 GB internetinizi yanında 500 DK konuşma ve 500 SMS ile birlikte gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Üstelik en uygun fiyatlarla. İşte Mobilist 10 paketinin tüm detayları!

Türk Telekom Mobilist 10 GB Paketi

Mobilist 10GB Paketi: 10GB İnternet, 500 DK Her Yöne Konuşma, 500 Her Yöne SMS aylık sadece 49TL

Türk Telekom

Mobilist paketleri faturasız müşterilerine en uygun fiyatlarla faturalı hatları aratmayacak imkanlar sunma hedefi ile oluşturan Türk Telekom, abonelerinden gelen olumlu tepkiler üzerine interneti daha fazla fiyat farkı ise çok az olan Mobilist 10 GB paketini oluşturdu. Çıktığı günden itibaren özellikle internet üzerinden çok işlem yapan, internette gezmeyi seven müşteriler tarafından olumlu dönüşler alması paketin kalıcı hale gelmesini sağladı.

4.5 G hızında aylık 10 GB internet paketi keyfini sadece 49 Tl gibi bir fiyatla sunan çok az operatör ve paket var. Bir çoğu paket aşımlarında uyguladıkları üst perdeden aşım fiyatları ile abonelerini üzerken Türk Telekom bu anlamda da cazip aşım fiyatları ile rahatınızı bozmamaya ve cebinizi düşünmeye gayret ediyor.

Mobilizt 10 GB Paket Detayları:

  • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
  • Mobilist Paketlere yalnızca Mobil Online İşlem Merkezi (MOIM, Mobil Uygulama) üzerinden kayıt olunabilir.
  • Bu paketten Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki faturasız bireysel mobil hat sahibi müşteriler yararlanabilecektir.
  • Başka bir kampanya veya internet paketiniz yoksa, paket aşımları mevcut paketin gecerlilik suresi sonuna kadar (paket yenilenene kadar yani) 2KR/100KB ile, sonrasinda ise tarifenizin standart fiyatiyla ucretlendirilir.
  • Paket kapsamında tarafınıza sunulan SMS, DK ve GB kullanımları bir başkasına devredilemez.
  • Kullanılmayan DK, SMS ve GB haklarınız sonraki aya devrolmaz.
  • Mobilist paketler yurt içerisinde geçerlidir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap