Bedava İnternet Paketi

Prime Eksper 20 ile 3 Ay Bedava İnternet Türk Telekom da

21.02.2019
Prime Eksper 20 ile 3 Ay Bedava İnternet Türk Telekom da

Evet yanlış duymadınız başlıkta belirttiğimiz gibi tarife. Türk Telekom, Prime Eksper 20 GB tarifesine geçenlere ilk üç ay internette sınır koymuyor! Bu tarifeye geçenler ilk 3 ay boyunca Türk Telekom Bedava İnternet keyfini yaşıyor. Prime müşterilerine özel hazırlanan tarifeler arasında interneti en çok olan tarifenin tüm detaylarını sizler için bir araya getirdik.

“Fazladan 10-20 TL versem sıkıntı değil, internetim bol olsun” diyenlere Prime ayrıcalıklar dünyasına geçmek oldukça kolay gelecek. Prime Eksper Tarifeleri ile internet keyfi sınırsız tanımlanıyor telefonunuza. Tabii bununlada sınırlı değil. Hattınıza ayrıca aylık 1000 DK ve 1000 SMS her yöne yükleniyor. Ücretlendirme konusuna gelecek olursak kapsamlı bir ücretlendirme tarifesi oluşturmuş Türk Telekom.

Üstelik bu tarifeye gelen müşterilerine Türk Telekom, Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketlerini 24 ay boyunca ücretsiz hediye ediyor!

Türk Telekom Prime Eksper 20 Tarifesi Ücretleri

  • Yeni hat aktivasyonu sağlayan veya Türk Telekom’a hattını taşıyan müşteriler için 12 ay boyunca taahhütlü ücret 69 TL’ dir.
  • Yeni hat aktivasyonu sağlayan veya Türk Telekom’a numarasını taşıyan aboneler için taahhütsüz ücret 94 TL’ dir.
  • Türk Telekom faturalı veya faturasız tarifelerinden birine abone olup Prime eksper 20 tarifesine geçmek isteyen müşteriler için taahhütlü aylık ücret 95 Tl’ dir.
  • Türk Telekom faturalı veya faturasız tarifelerinden birine abone olup Prime eksper 20 tarifesine geçmek isteyen müşteriler için taahhütsüz aylık ücret 120 Tl’ dir.
  • İnternetin bitmesi durumunda ücretlendirme 500 MB/12 Tl üzerinden uygulanacaktır.

Üc Ay Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kazanmak!

Kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla faturalı Prime Eksper 20GB  tarifelesine geçiş yapan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında 3 ay geçerli ücretsiz 30GB AKN’li cepten bedava internet hediye edilecektir.

Tarifeye geçmeniz durumunda 3 ay bedava internet doğrudan hattınıza tanımlanmıyor. Bunun için PRIME SINIRSIZ yazıp 5555‘e SMS göndermelisiniz. Ardından gelen bilgilendirme SMS’inden sonra internetinizi kullanabilirsiniz.

Yine tarifeye geçen abonelere hediye olarak verilecek olan Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketlerinden faydalanmak için PRIME AYRICALIKyazarak 5555′ e SMS göndermeniz ve gelen kampanya kodu ile ilgili hediye paketlerinizi aktif etmeniz gerekiyor.

Tüm bu ayrıcalık ve hediyeler için Türk Telekom’ da 12 ay boyunca kalmayı taahhüt etmelisiniz. Tarifenize geçtikten sonra SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555′e ücretsiz SMS göndererek kolay şekilde taahhüt verebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap