Bedava İnternet Paketi

Pttcell Hesaplı 9 GB Tarifesi – 9 GB internet 750 DK 39 TL

Pttcell Hesaplı 9 GB Tarifesi – 9 GB internet 750 DK 39 TL

Pttcell düşünüldüğünden çok daha fazla aboneye sahip bir GSM operatörüdür. Türk Telekom’un alt yapısını kullanarak abonelerine hizmet vermekte olan Pttcell ile mobil hat kullananlar daha hesaplı tarifeleri satın alabiliyorlar. Günümüzde 3 büyük GSM operatörünün de paket fiyatları oldukça pahalı. Bu pahalılıktan şikayetçi olan müşteriler ise alternatif yol olarak Pttcell’i kullanmakta.

Diğer operatörlerde olduğu gibi Pttcell’de de hediyeler veriliyor, bu hediyeler için Pttcell Bedava internet kategorisini ziyaret edip kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Hesaplı 9 GB Paketi

Pttcell Faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği bu tarife ayda sadece 39 TL. Kampanya fiyatına telsiz kullanım ücreti dahil değildir. Ayrıca TL yüklediğinizde kazanacağınız hediye internet paketini de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Pakete geçiş yapmak için dilerseniz müşteri hizmetlerinden de yardım alabilirsiniz. 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini herhangi bir sorun yaşadığınızda ya da paket işlemi yapmak istediğinizde arayabilirsiniz.

Hesaplı 9 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan faturasız aboneler faydalanabilirler.
  • HESAPLI 9GB yazıp 1788’e SMS göndererek pakete geçiş yapabilirsiniz. Ya da *120#’yi tuşlayarak anında tarifeyi alabilirsiniz.

Tarife içeriği ve fiyatı

750 dakika her yöne konuşma,
750 SMS,
Pttcell’lilerle sınırsız konuşma,
9 GB cepten internet aylık 39 TL.

Her yöne dakikalar, yurt içi kullanımları için geçerlidir. Paket içerisinde yer alan her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap