Bedava İnternet Paketi

Pttcell Yıldız 10 GB Tarifesi – 2 GB Hediye internet

Pttcell Yıldız 10 GB Tarifesi – 2 GB Hediye internet

Pttcell Yıldız 10 GB Tarifesi, Pttcell abonelerinin kullanabileceği interneti bol tarifelerden biridir. Pttcell müşteri potansiyeli bakımından önemli sayıda aboneye sahip. Bir çok abone tarife fiyatları ucuz olduğu için ayrıca kendi içinde sınırsız konuşma paketi olduğundan bu paketi seçmekte. Paket içeriği grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1500 dakika, yurt içi her yöne 1500 SMS ve yurt içi 10GB cepten internet hakkına sahiptir. Bu kampanya Pttcell faturalı hat kullanacak olan aboneler için özel olarak sunulmaktadır.

Farklı bir operatör abonesiyseniz, fırsatları kullanarak 15 GB’a kadar hediye almak için Bedava internet başlığını ziyaret edin ve operatörünüzü seçin.

Pttcell Yıldız 10 GB Paketi

Pttcell Yıldız 10 GB Tarifesi içeriği olarak grup içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 1500 dakika, yurt içi her yöne 1500 SMS ve yurt içi 10 GB cepten internet kullanım hakkı sunuluyor. Bu pakete numara taşıma, yeni hat alımı ve Pttcell tarafından sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilir.

Tarifeye 01.12.2017 – 01.12.2018 tarihleri arasında yeni gelen müşterilere 12 fatura dönemi boyunca faydalanabilecekleri ek +2GB internet hakkı verilmektedir. Hediye internet detayları için tıklayınız.

Pttcell 2 GB Bedava internet Kampanyası

Pttcell Yıldız 10 GB Tarifesini satın alan abonelere +2 GB ek internet paketi otomatik olarak tanımlanacaktır. Bu sayede her faturanız kesildiğinizde hattınızda 12 GB bedava internet olacaktır.

Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderdiğinizde sorgulayabilirsiniz. Yurt içinde yapılan güncel fatura sorgulaması ücretsizdir. Kalan kullanım haklarınızı 9333 ücretsiz arayarak ya da *124# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

4.5G Nasıl Açılır ?

Tarifenizin internetini 4.5G hızında kullanmak istiyorsanız 4.5G HAZIR yazıp 5555‘e göndererek kullandığınız SIM Kart ve cihazın 4.5G uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz, IPTAL 4.5G yazıp 5555‘e gönderdiğinizde ise 4.5G aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Tarife Nasıl Alınır ?

  • Pttcell Müşteri hizmetlerini arayarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
  • Faturalı Pttcell Yıldız 10GB Tarifesi’nin aylık ücreti 59 TL’dir.
  • 444 6 788 arayarak Pttcell müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap